M jak miłość, odcinek 1554: Ryzykowna akcja Marcina i Izy. Ich upojna randka zamieni się w koszmar!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1554: Ryzykowna akcja Marcina i Izy. Ich upojna randka zamieni się w koszmar!

M jak miłość, odcinek 1554: Ryzykowna akcja Marcina i Izy. Ich upojna randka zamieni się w koszmar!

2020-12-21 22:01

W 1554 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) zmierzą się w niebezpiecznym przeciwnikiem! W udane małżeństwo Chodakowskich wedrze się zazdrość. Nie dość, że żona Marcina będzie coraz bliżej ze swoim szefem, uzależnionym od hazardu Michałem Ostrowskim (Paweł Deląg), który zacznie jej okazywać specjalnie względy, to jeszcze narażą się podejrzanemu typowi. Mimo, że w 1554 odcinku "M jak miłość" Iza udowodni Marcinowi, że dla niego zrobiłaby wszystko, to podczas ich upojnej akcji rozegra się koszmar.

"M jak miłość" odcinek 1554 - poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin w 1554 odcinku "M jak miłość" ruszą razem na niebezpieczną akcję detektywistyczną! I to w momencie kiedy do ich idealnego związku wkroczy ten trzeci. Michał Ostrowski samotny po stracie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) na poważnie zainteresuje się Izą, choć przecież jest szczęśliwą mężatką. Fakt, że jego pracownica, które ostatnio dał awans na menadżera, ma udane życie osobiste nie przeszkodzi pisarzowi hazardziście mieszać jej w głowie!

Dojdzie do tego, że w 1554 odcinku "M jak miłość" Michał podaruje Izie wyjątkowy prezent, by podziękować za to co dla niego zrobiła podczas podróży służbowej na targi książki do Portugalii. Oczywiście Marcin będzie szalał z zazdrości o żonę, choć Iza nie da mu ku temu żadnego powodu. Cały czas będzie traktować Michała tylko jak szefa i dobrego przyjaciela. I żeby udowodnić Marcinowi, że on jest miłością jej życia w 1554 odcinku "M jak miłość" ruszy z nim w teren!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1554: Iza i Marcin ostatni raz razem na przyjęciu u pisarza. Hazardzista Michał ich rozdzieli?

Bo detektyw Chodakowski w 1554 odcinku "M jak miłość" dostanie pilne wezwanie od Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), który wyśle go na tajną obserwację podejrzanego mężczyzny. Akurat w chwili kiedy Marcin będzie towarzyszył żonie na eleganckim przyjęciu u ekscentrycznego pisarza Iwańskiego (Robert Czechowski) gdzie będzie także Michał. Iza, wystrojona w seksowną suknię z głębokim dekoltem, porzuci służbową imprezę, by wziąć udział w akcji śledzenia szemranego typka. Zamieni nawet szpilki na kalosze!

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1553: Ula wypędzi rodzinę Bartka z siedliska. Przez nią Marzenka i Andrzejek stracą dom - ZDJĘCIA

W 1554 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin zamienią się w detektywów-tajniaków, ale szybko zostaną zdemaskowani. Śledzony podejrzany zorientuje się, że ma towarzystwo. Żeby jakoś wybrnąć z tej sytuacji Chodakowska, która zachowa zimną krew, wmówi mu bez problemu, że razem z mężem jest na szalonej randce. Ryzykowna akcja małżonków w 1554 odcinku "M jak miłość" zamieni się w koszmar, bo staną się celem podejrzanego typka. I nie wrócą nawet na noc do domu do dzieci!

M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Michał (Paweł Deląg)
Najnowsze