Barwy szczęścia, odcinek 2345, Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2345, Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska)

Barwy szczęścia, odcinek 2347: Aneta z desperacji weźmie ślub ze Stawickim! Ją też porzuci jak Dominikę?

W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Aneta (Zofia Zborowska) przyzna się, że zrobi dla Stawickiego (Piotr Borowski) wszystko z samotności i czystej desperacji! Nic dziwnego, że doktorek potraktuję ją jak Dominikę, dla której też był "księciem z bajki", wydobywającej ją z ciągów odrzucenia i mrocznej przeszłości prostytutki. A może Stawicki specjalnie tak wybiera swoje ofiary? Jeżeli tak, to już w 2347 odcinku "Barw szczęścia" założyć, że koniec będzie dla Anety tragiczny.

"Barwy szczęścia" odcinek 2347 - środa, 16.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy TUTAJ Stawicki złoży Anecie w 2346 odcinku  "Barw szczęścia" jasną, za to niemoralną propozycję: on daje pieniądze i robi karierę, a Aneta rodzi mu dziećmi jest jego żoną. Anetę wprawdzie tkną jakieś wątpliwości, ale nie potrwają długo, bo już w 2347 odcinku podejmie decyzję.  

W 2347 odcinku "Barw szczęścia" w rozmowie z Malwiną (Joanna Gleń), przyjaciółką i recepcjonistką kliniki dentystycznej - która za chwilę zamieni się w kancelarię prawną Natalii - Aneta wyzna, dlaczego tak oszalała na punkcie Stawickiego. Niestety, samotność i strach przed tym, że zawsze będzie sama, to główne motory jej działania! 

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór
Barwy szczęścia odc. 2342. Dominika (Karolina Chapko)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2342. Dominika (Karolina Chapko)

Nie przeżyłam wielkiej miłości, nawet jeśli zawiedzionej, jak w twoim wypadku... Nie mam dzieci, nikt nie czeka na mnie, jak wracam po pracy do domu, bo mój najdłuższy związek trwał raptem dwa lata... Jestem cholernie samotna... i coraz starsza.

- Rozumiem to, Aneta, naprawdę... Tylko… desperacja nie jest dobrym doradcą. Możesz tego mocno żałować - uprzedzi szefową Malwina. 

Czy doświadczona życiowo Malwina będzie miała rację w 2347 odcinku "Barw szczęścia" i Stawicki wykorzysta, a potem porzuci jak przedmiot Anetę? Prawdopodobnie tak, a to oznacza, że zostanie tylko sama, ale bez swojej kliniki, pacjentów, pieniędzy i... resztek godności.   

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2345: Łukasz i Kasia wrócą do siebie. To już pewne! Nie będzie z nimi Paulinki 

Najnowsze