Barwy szczęścia, odcinek 2345: Łukasz i Kasia wrócą do siebie. To już pewne! Nie będzie z nimi Paulinki

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2345: Łukasz i Kasia wrócą do siebie. To już pewne! Nie będzie z nimi Paulinki

Barwy szczęścia, odcinek 2345: Łukasz i Kasia wrócą do siebie. To już pewne! Nie będzie z nimi Paulinki

Wszystko wskazuje na to, że w 2345 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) wróci do Łukasza (Michał Rolnicki) i znów stworzą z Ksawerym (Bartosz Gruchot) szczęśliwą rodzinę! Produkcja serialu, aby przekazać widzom tę radosną nowinę, stworzyła nawet wideo ze specjalną świąteczną piosenką! Jednak na żadnym z materiałów szczęśliwej rodzinki nie ma Paulinki (Lena Jastrzębska), co oznacza, że Kasia do męża i syna wróci dopiero wtedy, kiedy znów będą w trójkę. Co się wydarzy w rodzinie Kasi i Łukasza w 245 odcinku "Barw szczęścia? Sprawdź co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2345 - poniedziałek, 14.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2345 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz wróci od Kasi z Włoch w świetnym humorze! Będzie absolutnie przekonany, że znów do siebie wrócą i żona wybaczyła mu już wszystkie błędy. I wygląda na to, że będzie miał rację! Tylko czy ceną za ten powrót ma być pozbycie się życia rodziny na zawsze Paulinki?

Świąteczna piosenka "Hej ludzie, idą święta" w wykonaniu serialowej Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) jest jednym wielkim teledyskiem o powrocie Kasi i Łukasza do siebie. Szczęśliwa rodzina Sadowskich bawi się z synem przy świątecznym stole, a na ekranie komputera towarzyszy im Stefan (Krzysztof Kiersznowski). Ale na żadnym z ujęć nie ma z nimi córki Łukasza i Izy (Agnieszka Warchulska), Paulinki! Co się z nią stanie? 

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór
Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)

Niewykluczone, że Paulinką w "Barwach Szczęścia" ostatecznie zajmą się Bożena i Bruno (Lesław Żurek), którzy już raz przejęli rolę rodziców, kiedy Iza umierała na raka. Samotni Stańscy być może nie będą mieli innego wyjścia wobec kolejnego kryzysu matki dziewczynki. Tym razem Iza wróciła w szpony nałogów i dawnego kochanka...

Tymczasem w 2345 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zbędzie promieniał szczęściem po powrocie od Kasi, ale jeszcze zdąży zdenerwować się aktualną sytuacją Paulinki, która znów traci matkę. Jednak zanosi się na to, że będzie musiał się tego problemu pozbyć, aby odzyskać rodzinę. Miejmy nadzieję, że za szczęście rodziny Sadowskich Paulinka nie zapłaci zbyt wysokiej ceny... 

Zobacz też: Koniec Barw szczęścia. Szokująca decyzja TVP tuż przed świętami! Nie tylko ten serial wypada z ramówki

Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia, odcinek 2328: Paulinka (Lena Jastrzębska)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze