Gwiazdy Barw szczęścia nagrały świąteczną piosenkę! W tle powrót Kasi z synem do Łukasza - WIDEO

i

Autor: Artrama Gwiazdy Barw szczęścia nagrały świąteczną piosenkę! W tle powrót Kasi z synem do Łukasza - WIDEO

Gwiazdy Barw szczęścia nagrały świąteczną piosenkę! W tle powrót Kasi z synem do Łukasza - WIDEO

2020-12-10 12:52

Aktorzy z serialu "Barwy szczęścia" w specjalnej piosence na święta Bożego Narodzenia. Olga Jankowska i Marek Molak, czyli ekranowi Klara i Hubert z "Barw szczęścia" zaśpiewali wyjątkowy utwór, prezent produkcji seriali na święta dla wszystkich fanów. W teledysku do piosenki "Hej ludzie, idą święta!" pojawia się rodzina Sadowskich - Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) z synem Ksawerym (Bartosz Gruchot) oraz Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski). A wszystko po to, by pokazać powrót Kasi do bliskich oraz rozłąkę rodziny w czasie świąt. Zobaczcie TELEDYSK do piosenki gwiazd "Barw szczęścia".

Jak powstała piosenka "Hej ludzie, idą święta", którą zaśpiewały gwiazdy "Barw szczęścia"?

Obsada "Barw szczęścia" w świątecznej piosence "Hej ludzie, idą święta" to wyjątkowa gratka dla fanów serialu, która jest prezentem produkcji dla wiernych widzów. Tym samym wszyscy mają okazję zobaczyć serialowych Klarę i Huberta w roli wokalistów, a rodzinę Sadowskich i dziadka Stefana znów w komplecie.

Bo fabuła teledysku do piosenki jest cudownie rodzinna - Kasia wróciła do Łukasza z Ksawciem na święta Bożego Narodzenia. Jednak ze względu na pandemię koronawirusa i obostrzenia nie mogą spędzić Wigilii wszyscy razem, przy jednym stole. Dlatego też młodzi Sadowscy świętują razem w swoim mieszkaniu, a samotny Stefan, bez żony Walerii (Ewa Ziętek), u siebie! Magia świąt, prezentów i możliwość kontaktu przez internet sprawia, że nikt w wigilijny wieczór nie jest tak naprawdę sam.

Nie przegap: Barwy szczęścia. Powrót Kasi do Łukasza. Fatalne święta z mężem i synem - WIDEO

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Koniec Anety! Z chorej miłości do Stawickiego podejmie ostateczną decyzję

Piosenka "Hej ludzie, idą święta" to dzieło nie tylko Olgi Jankowskiej i Marka Molaka, ale także twórców utworu. Autorem muzyki jest Robert Janson, a tekstu Jacek Cygan. Nad realizacją świątecznego klipu czuwał reżyser Grzegorz Waller. A całość przygotowała produkcja "Barw szczęścia".

"Mamy nadzieję, że nasz muzyczny podarunek umili Wam i Waszym bliskim ten świąteczny czas. Niech w te szare i niełatwe dni odmienia nas magia świąt. Miłego oglądania i słuchania!" - przekazują twórcy "Barw szczęścia".

Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bartosz Gruchot), Łukasz (Michał Rolnicki)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bartosz Gruchot), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia. Olga Jankowska, Marek Molak - świąteczna piosenka „Hej ludzie, idą święta!”

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Olga Jankowska, Marek Molak - świąteczna piosenka „Hej ludzie, idą święta!”
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze