Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bartosz Gruchot), Łukasz (Michał Rolnicki)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bartosz Gruchot), Łukasz (Michał Rolnicki)

Koniec Barw szczęścia. Szokująca decyzja TVP tuż przed świętami! Nie tylko ten serial wypada z ramówki

TVP szokuje widzów "Barw szczęścia"! Tuż przed świętami nie zobaczymy kolejnego odcinka serialu, a to nie koniec złych wiadomości. Z ramówki TVP2 wypadnie także inny serial, który w krótkim czasie zgromadził spora rzeszę widzów. Co się dzieje? Czy to nowy plan telewizji, w którym znane i lubiane seriale zaczną znikać z ekranu? Sprawdź co już wiemy!

Koniec "Barw szczęścia"? TVP odwołuje kolejne emisje serialowych odcinków

Zapowiadany w TVP2 na czwartek, 10.12.2020, kolejny odcinek 2344 "Barw szczęścia" nie zostanie w ogóle wyemitowany! Fani przyzwyczaili przez lata się do stałej pory na nową odsłonę ich ulubionego serialu, ale tym razem czeka ich niemiła niespodzianka. Dlaczego?

Codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 19.35 emitowany jest odcinek "Barw szczęścia", którego widzowie nie zdążyli zobaczyć poprzedniego dnia, a o godzinie 20.10 - nowy. Tymczasem tuż przed świętami nie zobaczymy ani starszego ani nowego odcinka serialu! W dodatku to nie koniec złych wiadomości...

Czytaj też: Gwiazdy Barw szczęścia nagrały świąteczną piosenkę! W tle powrót Kasi z synem do Łukasza - WIDEO

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

TVP2 nie wyemituje również w zaplanowanym terminie 9 odcinka serialu "Kozacka miłość", który już zdobył sobie niemałą rzeszę widzów. Czy decyzje stacji oznaczają jakieś przerwy w emisji lub zamykanie seriali?

Na szczęście nic tak złego nie dzieje się! Uspokajamy - znów sport wygrał z serialami! Z powodu meczu o puchar Ligi Europy, w którym Lech Poznań zmierzy się z Rangers FC, który TVP2 zacznie emitować na żywo o godzinie 18.50 odcinki wszystkich seriali zostały przełożone na dzień następny. Tak więc 2344 odcinek "Barw szczęścia" zobaczymy w piątek 11.12, wówczas też fani "Kozackiej miłość" zobaczą odcinek 9 rosyjsko-ukraińskiego serialu.   

Najnowsze