M jak miłość, odcinek 1558: Magda dowie się co łączy Kamila z Anitą. Będzie zazdrosna? - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1558: Magda dowie się co łączy Kamila z Anitą. Będzie zazdrosna? - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1558: Magda dowie się co łączy Kamila z Anitą. Będzie zazdrosna? - ZWIASTUN

2021-01-13 15:30

W 1558 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zobaczy Kamila (Marcin Bosak) z Anitą (Melania Grzesiewicz), których bardzo zbliżyła Pola (Hania Nowosielska) i do głowy przyjdzie jej myśl, że Gryc zrobił z sekretarki z kancelarii swoją kochankę. Na urodzinach Poli, gdzie oprócz Magdy będzie także Anita, dojdzie między przyjaciółmi do szczerej rozmowy. Z ust Budzyńskiej w 1558 odcinku "M jak miłość" padnie pytanie o nowy romans Gryca. Zupełnie jakby była zazdrosna o byłego ukochanego. Kamil skorzysta z okazji, by jej dogryźć? Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Urodziny córki Kamila w 1558 odcinku "M jak miłość" staną się okazją do spotkania niemal całej paczki przyjaciół z Łowickiej. Bo Gryc do swojego wynajętego domu zaprosi nie tylko Magdę z Budzyńskim (Krystian Wieczorek), ale także Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) z dziećmi. Ważnym gościem Poli będzie Anita, ukochana ciocia i opiekunka, bez której samotny Kamil nie poradziłby sobie z dzieckiem.

To właśnie Anita w 1558 odcinku "M jak miłość" pomoże mu urządzić dla 5-latki wymarzone przyjęcie urodzinowe. Ona stanie obok Gryca zastępując dziewczynce jej matkę, Weronikę. Ta z kolei, po tym jak zrzekła się praw rodzicielskich nawet nie zadzwoni do córki z życzeniami. Przyśle jej tylko w prezencie pluszowego misia. Przy okazji wyjdzie na jaw jak wygląda matka Poli, z którą kilka lat temu Kamil miał krótki romans. Weronika to przyjaciółka byłej żony Gryca.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

W 1558 odcinku "M jak miłość" na widok Kamila z Polą i Anitą niepokojące myśli dopadną Magdę. Zda sobie bowiem sprawę, że sekretarka stała się dla niego kimś więcej niż dorywczą opiekunką córki. - Mam pytanie... - powie wprost kiedy zostaną na chwilę sam na sam. Kamil od razu domyśli się o co chodzi. - Ja wiem co cię nurtuje. Nie, nie sypiam z nią... Ciągle masz szansę. Jestem do wzięcia!- Świetnie, zapamiętam - odpowie Magda z uśmiechem.

Ale w 1558 odcinku "M jak miłość" poruszy też inny bolesny temat. Córki Kamila, o której długo nie wiedziała, bo ukrywał ją przed światem. -Czemu jak wróciłeś po tylu latach, to powiedziałeś, że nie masz dzieci? - Czy ja wiem? Miałaś już o mnie wystarczająco złe zdanie i nie chciałem dokładać. Zresztą co ze mnie za ojciec!

Ich intymną rozmowę w 1558 odcinku "M jak miłość" przerwie Pola, która usłyszy od Weroniki przez telefon straszne słowa. Córka Kamila wybuchnie płaczem, że matka już jej nie chce. - Tato, a mama powiedziała, że mam tu zostać na zawsze... I już cały czas będę mieszkała bez mamy. Czy to prawda? - Króliczku... - tylko tyle Kamil zdoła jej odpowiedzieć.

M jak miłość odcinek 1558 ZWIASTUN. Syn Magdy umrze po dopalaczach? Kamil wyzna co go łączy z Anitą!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

A kiedy Pola w 1558 odcinku "M jak miłość" ucieknie przed ojcem i gośćmi, by schować się w swoim pokoju, Magda zobaczy jak dziewczynka bardzo cierpi po stracie matki. - Nie uprzedziłeś jej? - zapyta Kamila, poruszona dramatem jaki spotkał nie tylko Gryca, ale przede wszystkim niewinne dziecko. - Chciałem ją jakoś przygotować. Ale ta wariatka wszystko zepsuła znowu! Czym to dziecko zasłużyło sobie na takich rodziców? Przecież jak dorośnie godzinami będzie terapeutom opowiadać o nas...

- Terapeuci też muszą z czegoś żyć. Każdemu zdarzają się wpadki... - pocieszy go Magda. - A tobie chyba nie?- Oj tak, mnie też... - przyzna w 1558 odcinku "M jak miłość" Budzyńska.

M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Misiek (Aleksander Bożyk), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Misiek (Aleksander Bożyk), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1558. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Pola (Hania Nowosielska)
Najnowsze