M jak miłość, odcinek 1558: Oto matka Poli. Tak wygląda Weronika, była kochanka Kamila Gryca, z którą zdradził żonę

i

Autor: Instagram M jak miłość, odcinek 1558: Oto matka Poli. Tak wygląda Weronika, była kochanka Kamila Gryca, z którą zdradził żonę

M jak miłość, odcinek 1558: Oto matka Poli. Tak wygląda Weronika, była kochanka Kamila Gryca, z którą zdradził żonę

2021-01-18 20:58

W 1558 odcinku "M jak miłość" poznamy twarz wyrodnej matki (Ewelina Kudeń-Nowosielska) Poli (Hania Nowosielska)! Tak wygląda Weronika, która urodziła córkę Kamila (Marcin Bosak), a następnie się jej wyrzekła! Śliczna blondynka o pięknym uśmiechu, przy której mała Pola jest szczęśliwym dzieckiem, to tylko pani ze zdjęcia, z którym cały czas śpi 5-latka.... W 1558 odcinku "M jak miłość" zobaczymy prawdziwą rozpacz córki Kamila, która w dniu swoich 5 urodzin dowie się, że jej matka zrzekła się wszelkich praw do niej. Jak wygląda jej wyrodna matka?

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1558 odcinku "M jak miłość" Pola skończy 5 lat. Kamil obudzi córkę tortem ze świeczkami, ale dziecko będzie mocno zawiedzione... Przy okazji tata przekona się, że Pola cały czas śpi przytulona do zdjęcia, na którym jest razem ze swoją mamą!

Co ciekawe, zdjęcie, z którym śpi mała Pola pochodzi z Instagrama jej prawdziwej mamy, Eweliny Kudeń-Nowosielskiej! Widać, że w realnym życiu obie aktorki - dorosła i jej córka są bardzo ze sobą szczęśliwe.     

Ale w serialu wygląda to zupełnie inaczej. W 1558 odcinku "M jak miłość" Weronika odezwie się w urodziny córki, nie będzie miała dla niej dobrych życzeń, ani prezentów. Za to zrobi jej wielką krzywdę - największą jaką może wyrządzić dziecku matka - wyrzeknie się wszelkich praw do niej! Jak wygląda ta podła kobieta?

Przypomnijmy - Pola w "M jak miłość" pojawiła się w życiu mecenasa Kamila Gryca za sprawą jego małżeńskiej zdrady. Kamil przespał się z najlepszą przyjaciółką swojej żony, a następnie dostał od niej "w prezencie" dziecko. Niezwykle zajęta sprawami zawodowymi Weronika pozbyła się 4-letniej Poli i wysłała ją do obcego dla niej ojca. I tak Kamil z dnia na dzień z groźnego prawnika i rodzinnego mściciela, musiał stać się ojcem 4-latki. Radzi sobie z tym różnie, ale córka bardzo szybko obdarzyła tatę miłością, a otoczenie Kamila mocno wspiera go w trudnej roli. Nawet Budzyński (Krystian Wieczorek) stanął u boku Kamila za sprawę interwencji Magdy (Anna Mucha) i tak już zostało na dłużej. Sam Kamil zaczął się zmieniać i zwyczajnie dorastać przy swoim dziecku i wygląda na to, że Pola mocno odmieni życie kilku rodzin w serialu.      

Jak pisaliśmy jako pierwsi możliwe jest, że wyrodna matka przypomni sobie o Poli w "M jak miłość". Anita (Melania Grzesiewicz), którą Pola pokocha jak własną mamę, będzie musiała z dzieckiem uciekać! Bardzo możliwe, że właśnie przed Weroniką - matka pomyśli, że ma fajną córkę i wbrew prawu będzie próbowała ją odebrać. Wskazuje na to również jedno ze zdjęć na Instagramie Kudeń-Nowosielskiej - wystrojona, w pełnym makijażu stoi na tle schodów domu do złudzenia przypominających te w domu na Wietrznej.

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2362: Wpadka Stawickiego. Pomyli Anetę z byłą kochanką Dominiką 

M jak miłość. Pola będzie miała nową mamę! Anita pokocha córkę Kamila jak własne dziecko. To będzie początek romansu
M jak miłość: Ewelina Kudeń-Nowosielska (Weronika, matka Poli)

i

Autor: Instagram

Kim jest Ewelina Kudeń-Nowosielska, która gra matkę Poli w "M jak miłość"

Grająca Weronikę 34-letnia Ewelina Kudeń-Nowosielska to śliczna blondynka o ciepłym uśmiechu. Aktorka jest prawdziwą mama małej Hani, która gra Polę w "M jak miłość". Na zdjęciach, które możemy obserwować na jej profilu na Instagramie widzimy rodzinną kobietę, która chętnie pozuje do zdjęć ze swoimi dziećmi, mężem - znanym aktorem Bartłomiejem Nowosielskim -  i psem rasy cocer-spaniel.

Aktorka znana jest m.in. z ról w serialach:

"O mnie się nie martw" - tu zagrała Wandę Radecką, żonę Andrzeja,

"Komisarz Alex" - była nianią Stasia

"Pułapka" - zagrała dziennikarkę

"Na Wspólnej" - wystąpiła jako Klaudia

"Klan" - była żoną Macieja Frączaka. 

Co ciekawe aktorka zagrała już także zupełnie inną rolę w "M jak miłość"! W 1472 odcinku serialu pojawiła się na ekranie jako mama Igora, kolegi Szymka (Staś Szczypiński).   

Najnowsze