M jak miłość. Tragedia u Kamila i jego córki. Anita ucieknie z Polą! To będzie porwanie?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Tragedia u Kamila i jego córki. Anita ucieknie z Polą! To będzie porwanie?

M jak miłość. Tragedia u Kamila i jego córki. Anita ucieknie z Polą! To będzie porwanie?

2020-11-22 9:34

Tragiczne chwile w "M jak miłość" czekają Kamila Gryca (Marcin Bosak)! Kiedy w jego życiu pojawiła się córka Pola (Hania Nowosielska) wszystko się zmieniło. Bezwzględny egoista bezwarunkowo pokochał swoje dziecko, mimo trudności w pogodzeniu się z tym, że nagle został ojcem 5-latki. Niestety wkrótce w "M jak miłość" rozegrają się dramatyczne sceny. Sekretarka Anita (Melania Grzesiewicz), którą Pola pokochała jak mamę i poprosiła, żeby się nią zaopiekowała, nagle ucieknie z córką Kamila! Co będzie z Polą w "M jak miłość"? I jaki udział w tym porwaniu będzie miała biologiczna matka Poli?

Co będzie z Polą w "M jak miłość"? Czy córka zostanie z Kamilem na zawsze?

Ostatnio w "M jak miłość" Pola usłyszała na własne uszy, że matka jej nie chce, a ojciec, Kamil Gryc także nie zamierza się nią dłużej zajmować. Właśnie dlatego zrozpaczona 5-latka poprosiła Anitę o to, by się nią zaopiekowała. Sekretarka z kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) już kilka razy uratowała Kamila z opresji i zlitowała się nad jego córką. Dlaczego? Bo kocha dzieci i szczerze polubiła Polę. Wzięła nawet córkę Kamila na krótki urlop do domku letniskowego za miastem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1547: Pola nie wróci do matki. Kamil załatwi byłą kochankę Weronikę! Pozbawi ją praw do córki?

Wiele wskazuje na to, że silna więź jaka połączy Anitę z Polą zbliży także samotną, szukającą miłości sekretarkę do Gryca. Zdjęcia z planu "M jak miłość" nie kłamią! Pokazują obraz niemal szczęśliwej rodziny jaką Kamil stworzy z Anitą i swoją córką. Jednak nie na długo, bo właśnie powstały sceny, w których ziści się najgorszy koszmar Gryca! Straci dziecko, które tak bardzo pokocha.

Serialowa Anita z "M jak miłość", czyli Melania Grzesiewicz napisała na swoim Instagramie, że jej bohaterka będzie uciekać z córką Kamila. Co się stanie z Polą i dlaczego Anita będzie musiała to zrobić? Niewykluczone, że z Anglii do Polski przyjedzie Weronika, prawdziwa matka Poli i w ten sposób przyjaciółka Gryca będzie chciała ocalić przed nią 5-latkę!

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

Przy okazji kręcenia tego odcinka "M jak miłość", który w telewizji będzie emitowany dopiero na początku 2021 roku, ekranowa Anita ujawniła jak udało jej się oszukać wszystkich. 

"Czy to nie prawdziwa magia aktorstwa, że nie umiejąc ruszyć samochodem można grać scenę ucieczki z dzieckiem z tyłu? ?Z tej okazji miałam dziś swoją pierwszą w życiu dublerkę! (Nie pytajcie dlaczego w tym wieku jeszcze nie mam prawka, tak wiem, obciach haha?)" - napisała 29-letnia aktorka z "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze