M jak miłość, odcinek 1539: Leszek zapomni o Joasi dzięki Anecie. To jemu będzie się wypłakiwać żona Olka

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1539: Leszek zapomni o Joasi dzięki Anecie. To jemu będzie się wypłakiwać żona Olka

M jak miłość, odcinek 1539: Leszek zapomni o Joasi dzięki Anecie. To jemu będzie się wypłakiwać żona Olka

2020-11-02 16:00

W 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) nie pogodzi się z wiadomością, że Iwona (Hanna Śleszyńska) umiera. Kobieta będzie potrzebowała wsparcia i znajdzie je w Leszku (Sławek Uniatowski). On także nie poradził sobie do końca z odejściem Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), ale zauważył, że ma wiele wspólnego z Chodakowską. W 1539 odcinku "M jak miłość" znów się do siebie zbliżą i podzielą się swoimi bardzo prywatnymi sprawami. Olek (Maurycy Popiel) zareaguje, czy nadal będzie biernie patrzył jak Aneta zakochuje się w innym?

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie bardzo martwiła się o stan zdrowia Iwony. Matka nie zgodziła się na leczenie. Zdenerwowaną i rozżaloną Anetę spotka Leszek, który przyszedł na badania do szpitala. Zauważy ponury humor kobiety i okaże swoją troskę. Zaproponuje także wspólną przechadzkę.

- Nawet nie wiem dlaczego ci o tym wszystkim opowiadam. Po prostu czuję się bezsilna i cholernie sfrustrowana - zwierzy się Aneta w 1539 odcinku "M jak miłość".  

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Michał, a nie Marcin będzie dla Izy oparciem w trudnej chwili! To ich zbliży jeszcze bardziej

M jak miłość, odcinek 1534 ZWIASTUN. Aneta dowie się o chorobie matki. Olek przyzna się do romansu z Kasią. Aleksandra oszukana przez kochanka

W 1539 odcinku "M jak miłość" Leszek nie pozostanie obojętny na wdzięk Anety. Odkąd Joasia wyjechała do Francji jest sam. Zaczął powoli godzić się z myślą, że ukochana do niego nie wróci. Tymczasem odkąd poznał Anetę, bardzo dobrze im się rozmawia i oboje lubią swoje towarzystwo. Bardzo dobrze zaczęli się rozumieć.

- Wiem co czujesz, walczymy o coś ze wszystkich sił, a mimo to zostajemy z niczym. Ty jesteś typem wojownika i będziesz miała więcej szczęścia niż ja (...) - powie Leszek w 1539 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Ania zobaczy seks Łukasza i Kasi. Przerwie im w decydującym momencie!

W 1539 odcinku "M jak miłość" całe zajście zobaczy Olek zobaczy jak jego żona i pacjent czule patrzą sobie w oczy. Zacznie podejrzewać, że coś się dzieje za jego plecami. 

- Zauważyłem, że świetnie dogadujesz się z moim pacjentem. - Zagai rozmowę Chodakowski. 

- O to ci chodzi... Lubię rozmawiać z Leszkiem. Wreszcie ktoś mnie docenia - skwituje Aneta.

W 1539 odcinku "M jak miłość" Olek zacznie zauważać, że traci żonę. Czy to wystarczy, aby nie zakochała się w Leszku? Dowiemy się już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze