M jak miłość, odcinek 1529: Matka Anety umiera! Tylko Olek pozna tajemnicę chorej Iwony - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1529: Matka Anety umiera! Tylko Olek pozna tajemnicę chorej Iwony - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1529: Matka Anety umiera! Tylko Olek pozna tajemnicę chorej Iwony - ZWIASTUN

2020-09-29 21:11

W 1529 odcinku "M jak miłość" Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) pokaże inną twarz! Matka Anety (Ilona Janyst) da się poznać jako charakterna osoba, która lubi namieszać, a także wprowadzać chaos w życiu córki i zięcia. Tym razem zobaczymy jej inne oblicze. W 1529 odcinku "M jak miłość" tylko Olkowi (Maurycy Popiel) powierzy tajemnicę o swojej chorobie. Okaże się, że choć wszędobylska i głośna, Iwona ma bardzo poważny problem. Dlaczego zwierzy się zięciowi a nie córce? I co właściwie dolega kobiecie?

"M jak miłość", odcinek 1529, we wtorek 29.09.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Iwona z "M jak miłość" wkroczy w życie Anety i Olka z impetem. Kiedy pojawi się podczas rodzinnej kolacji, wprowadzi duży chaos. Jako kobieta z ogromnym temperamentem i dużą bezpośredniością, popsuje wieczór Chodakowskim swoimi uwagami na temat córki. We wcześniejszych odcinkach "M jak miłość" Aneta wyzna Olkowi, że nie widziała matki od lat i kiedy już się zjawiła, pokazuje swój trudny charakterek.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza i Marcin będą mieli trzecie dziecko? Mikołaj Roznerski ogłosił radosną nowinę. Fani poznali prawdę

W 1529 odcinku "M jak miłość" matka Iwony pokaże dotąd nieznane oblicze. Okaże się, że jej gadulstwo i uszczypliwość to forma maski, ponieważ tak naprawdę, Kryńska boryka się z dużymi problemami zdrowotnymi. Wyjdzie na jaw, że kłamała co do powodu przyjazdu do Polski. Wcale nie chciała wrócić do córki, a raczej nie był to jedyny bodziec do ponownego zjawienia się w Polsce. Swoją tajemnicę wyjawi tylko Olkowi.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1529: Aneta poderwie Leszka, żeby odegrać się na Olku. Zdradzi ją ze stażystką?

W 1529 odcinku "M jak miłość" tylko Olek pozna prawdziwy powód przyjazdu Iwony do Polski. Teściowa powie mu, że jest poważnie chora. Tuż po kolejnej konfrontacji z córką, Iwona uprzedzi, że sprzedaje dom w Niemczech i przeprowadza się do Warszawy. Aneta nie zrozumie o co chodzi Anecie. Kiedy po kłótni zamknie się w sypialni, teściowa w 1529 odcinku "M jak miłość" w końcu zdradzi Olkowi swój sekret. Lekarze wykryją u niej glejaka mózgu i ostrzegą Kryńską, że wkrótce umrze!

Dlaczego matka Anety właśnie Olkowi powierzy taką tajemnicę? I co dokładnie oznacza jej choroba? Tego dowiemy się już wkrótce, z kolejnych odcinków "M jak miłość".

M jak miłość odc. 1529. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst), Iwona (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1529. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst), Iwona (Hanna Śleszyńska)
M jak miłość odc. 1529. Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1529. Olek (Maurycy Popiel), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), jej matka Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), jej matka Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
Najnowsze