M jak miłość, odcinek 1529: Leszek odnajdzie chorą Joasię we Francji! Po operacji pojedzie do ukochanej

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1529: Leszek odnajdzie chorą Joasię we Francji! Po operacji pojedzie do ukochanej

M jak miłość, odcinek 1529: Leszek odnajdzie chorą Joasię we Francji! Przejdzie operację, żeby stanąć na własnych nogach

2020-09-29 21:01

W 1529 odcinku "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) nadal będzie przebywał w szpitalu, po groźnym wypadku w Himalajach. To właśnie był jeden z powodów wyjazdu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Kobieta nie wytrzymała kłamstw Michała (Paweł Deląg), który ukrywał przed nią wypadek Leszka, a także przerosło ją wyznanie miłości z ust poszkodowanego. Postanowiła wyjechać do Francji. Nawet będąc w szpitalu, Leszek myśli o ukochanej. W 1529 odcinku "M jak miłość" wreszcie zdobędzie informacje o tym, gdzie przebywa Joasia. Wygląda na to, że wyruszy na jej poszukiwania.

"M jak miłość", odcinek 1529, we wtorek 29.09.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1529 odcinku "M jak miłość" Leszek będzie czekał na operację, którą przeprowadzi Chodakowski (Maurycy Popiel). Może również liczyć na dobrą opiekę i troskę, bo spodobał się wielu kobietom ze szpitala. Nawet Aneta (Ilona Janyst) pozornie się nim zainteresuje, żeby wzbudzić zazdrość męża. To jednak nie zrobi na nim wrażenia, bo wciąż będzie myślał o Joasi. Kobieta po wielu przejściach postanowiła wyjechać do Francji. W 1529 odcinku "M jak miłość" Leszkowi uda się odkryć pod jakim adresem przebywa za granicą.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1530: Kinga umrze ze wstydu u lekarza! Pomyli męża ze szwagrem

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Załamany Leszek z "M jak miłość" nadal nie będzie miał żadnego kontaktu z ukochaną. Od wyjazdu, Joasia nawet nie zadzwoniła. Zatroskany mężczyzna postanowił działać sam. W 1529 odcinku "M jak miłość" dostanie telefon od Roberta (Grzegorz Wąs). Ojcu Leszka udało się ustalić pewne szczegóły.

- Powiedz, udało ci się ustalić adres taty Joasi we Francji? - zapyta Leszek

- Nie było to łatwe, ale tak, mam ten adres, numer telefonu. Gdybyś chciał... - nie dokończy rozmówca.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1529: Aneta nie zniesie prawdy o swojej matce! Nie wybaczy Iwonie, że ją zostawiła

W 1529 odcinku "M jak miłość" Leszek nie będzie chciał wchodzić w dłuższą rozmowę.

- Dzięki, dzięki. Na razie nie będę z tym nic robił. Może po operacji...

W 1529 odcinku "M jak miłość" Leszek nie będzie miał siły na dalszą rozmowę o ukochanej. Leżący w szpitalu mężczyzna i tak nie byłby w stanie pojechać za nią do Francji. Czy rozmowa z ojcem oznacza, że wybierze się w podróż po dojściu do zdrowia? Wszystko wskazuje na to, że właśnie taki ma plan. Tego, czy odnajdzie Joasię, dowiemy się z następnych odcinków "M jak miłość".

Najnowsze