M jak miłość, odcinek 1530: Kinga umrze ze wstydu u lekarza! Pomyli męża ze szwagrem

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1530: Kinga umrze ze wstydu u lekarza! Pomyli męża ze szwagrem

M jak miłość, odcinek 1530: Kinga umrze ze wstydu u lekarza! Pomyli męża ze szwagrem

2020-09-24 8:09

W 1530 odcinku "M jak miłość" problemy Kingi (Katarzyna Cichopek) zaczną jeszcze bardziej narastać. Kiedy Piotrek (Marcin Mroczek) przebywa za granicą, na miejscu bardzo wspiera ją Paweł (Rafał Mroczek). Mężczyzna nie kieruje się jednak czysto rodzinną pomocą. Od jakiegoś czasu czuje coś więcej do Kingi. Dlatego kiedy w 1530 odcinku "M jak miłość" usłyszy, że jednak z córek Zduńskich jest chora, natychmiast zareaguje. Niestety, przez skomplikowaną sytuację uczuciową, Kinga naje się wstydu u lekarza... Wyjdzie na kobietę bez zasad.

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek, 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1530 odcinku "M jak miłość" Paweł nadal będzie starał się być blisko Kingi. Podczas gdy jego brat ma bardzo mało czasu dla rodziny, bo pracuje za granicą, on jest w stanie wesprzeć Kingę na miejscu. Nie raz udowodnił, że zależy mu na kobiecie. W 1530 odcinku "M jak miłość" dowie się, że jedna z bliźniaczek Zduńskich źle się czuje. Potrzeba będzie natychmiastowa wizyta u lekarza. Paweł kolejny raz zaproponuje pomoc i pojedzie z wystraszoną Kingą na wizytę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1530: Przebiegła Anka dopnie swego! Wreszcie zdobędzie coś, co Magda chciała ukryć

M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Pawła. Oberwie od matki, że kocha Kingę

W 1530 odcinku "M jak miłość" Kinga naje się wstydu podczas wizyty lekarskiej. Razem z Pawłem wejdą do gabinetu, a po badaniach córka Kingi będzie chciała iść na ręce do Pawła. Pani doktor źle zrozumie sytuację.

- Córeczka tatusia! - powie lekarka.

Kindze w 1530 odcinku "M jak miłość" zrobi się potwornie wstyd. Zmieszana zacznie wyjaśniać, że Paweł jest jej szwagrem, pomaga jej zamiast męża. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1530: Kamil nie odpuści sobie Magdy! Z pomocą Anki urządzi niezły cyrk na kolejnej imprezie w Grabinie

Żenująca sytuacja w 1530 odcinku "M jak miłość" stanie się gorsza, kiedy pani doktor spojrzy się wymownie na Kingę. Kobieta zrozumie, że wygląda w jej oczach na kobietę bez zasad moralnych. Sytuacja pogorszy się również dlatego, że w 1530 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) domyśli się, co tak naprawdę Paweł czuje do Kingi. 

- (...) W czym jeszcze chcesz zastąpić Kindze Piotrka? - dosadnie zapyta syna. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze