M jak miłość, odcinek 1539: Ania zobaczy seks Łukasza i Kasi. Przerwie im w decydującym momencie!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1539: Ania zobaczy seks Łukasza i Kasi. Przerwie im w decydującym momencie!

M jak miłość, odcinek 1539: Ania zobaczy seks Łukasza i Kasi. Przerwie im w decydującym momencie!

2020-11-02 9:27

W 1539 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) wreszcie umówi się z Kasią (Paulina Lasota) na gorącą randkę. Nie będą chcieli zakończyć tylko na miłej rozmowie. Wojciechowski zaprosi dziewczynę do mieszkania, gdzie od razu przejdą do rzeczy. W 1539 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą pikantne sceny między tą dwójką. W kulminacyjnym momencie, przerwie im jednak Ania (Gabriela Świerczyńska), a jej reakcja będzie zaskakująca! Kasia spali się ze wstydu.

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Łukasz pójdzie z Kasią na randkę. Usiądą w "Barze u Otara" i zaczną się lepiej poznawać. Początkowo stażystak była bardzo zainteresowana Olkiem (Maurycy Popiel), co wzbudziło wściekłość Anety (Ilona Janyst). Szybko jednak się okazało, że Chodakowski jest wierny żonie i może być dla stażystki jedynie starszym kolegą z pracy. Łukaszowi od razu spodobała się Kasia, więc w 1539 odcinku "M jak miłość" postara się ją uwieść. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Tajemnica Ani. Tylko Łukaszowi powie co jej zrobił potwór z agencji modelek - ZDJĘCIA

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

W 1539 odcinku "M jak miłość" Łukasz i Kasia spędzą bardzo miłe chwile na rozmowie, będzie widać, że między nimi bardzo iskrzy. Na rozmowach i czułych spojrzeniach się nie skończy, bo Łukasz zaproponuje, aby poszli do niego. Kasia się nie przeciwstawi, więc oboje będą już myśleli o upojnej nocy, która ich czeka. Lekarz nie pomyśli jednak, że w mieszkaniu jest Ania. W 1539 odcinku "M jak miłość" w towarzystwie Kasi, zapomni o całym świecie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Iza popełni niebezpieczny błąd! Będzie się nad nią znęcał znany pisarz

W 1539 odcinku "M jak miłość" Kasia i Łukasz rzucą się sobie w objęcia. Zaczną się namiętnie całować i rozbierać, kiedy już prawie będą w łóżku, zza rogu wyłoni się Ania. Zaskoczona dziewczyna nie będzie wiedziała co powiedzieć. Zrozumie, że przerwała bratu jego wymarzony moment. W 1539 odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie bardzo zawiedziony, ale ostatecznie nie pogniewa się na młodszą siostrę. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze