M jak miłość, odcinek 1539: Gorący romans Łukasza i Kasi. Przez stażystkę zapomni o własnej córce - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1539: Gorący romans Łukasza i Kasi. Przez stażystkę zapomni o własnej córce - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1539: Gorący romans Łukasza i Kasi. Przez stażystkę zapomni o własnej córce - ZDJĘCIA

W 1539 odcinku "M jak miłość" Łukasz Wojciechowski (Jakub Józefowicz) będzie coraz bardziej zauroczony stażystką Kasią (Paulina Lasota). Poturbowany sercowo syn Marty (Dominika Ostałowska) - porzucony przez Katię (Joanna Jarmołowicz) z córeczką Natalią (Lena Dałek) i odtrącony przez Agę (Ina Sobala), która wolała wyjechać niż z nim być - znów poczuje szansę na miłość. I przejdzie do "ataku"! Czy w 1539 odcinku "M jak miłość" Łukasz zaciągnie Kasię do łóżka? Bo do baru niedoszłego teścia (David Gamtsemlidze) na pewno tak... Zobaczcie sceny z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Kasia zacznie się leczyć z zauroczenia Olkiem (Maurycy Popiel). Aneta będzie strzegła męża jak oka w głowie, a z kolei zainteresowany piękną panią doktor Łukasz będzie musiał poszukać sobie innego obiektu westchnień. I tak wpadnie mu w oko Kasia - śliczna i bardzo miła brunetka sprawi, że zbolałe serce Łukasza znów mocniej zabije!

Czy Łukasz zapomni o Katii w 1539 odcinku "M jak miłość" dzięki koleżance z nowej pracy? Na pewno będzie się starała, bo zaprawiony w podrywaniu chłopak, będzie doskonale jak podejść piękną dziewczynę. I na początek zaprosi ją na wieczorna randkę w barze... Czy uda mu się od razu zaciągnąć Kasię do łóżka?

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

I tego wariantu również Łukasz spróbuje w 1539 odcinku "M jak miłość". Podczas upojnego wieczoru w pewnym momencie Łukasz powie wprost, aby poszli resztę nocy spędzić u niego. Czy Kasia się zgodzi na taki szybki, odważny krok?

Oboje będą potrzebowali kogoś bliskiego po stracie - Łukasz nadal będzie próbował zapomnieć o Katii, a Kasia będzie chciała wyleczyć się z zauroczenia żonatym Olkiem. Czy ta drogą para odnajdzie prawdziwe uczucie? Trudno jednak uwierzyć, że Łukasz znów zapomni o swojej córeczce... Jak będzie przekonamy się w 2539 odcinku "M jak miłość"! 

M jak miłość. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kasia (Paulina Lasota), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość, odc. 1539: Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia (Paulina Lasota)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze