M jak miłość, odcinek 1539: Tajemnica Ani. Tylko Łukaszowi powie co jej zrobił potwór z agencji modelek - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1539: Tajemnica Ani. Tylko Łukaszowi powie co jej zrobił potwór z agencji modelek - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1539: Tajemnica Ani. Tylko Łukaszowi powie co jej zrobił potwór z agencji modelek - ZDJĘCIA

2020-11-01 10:38

W 1539 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) zaleje się łzami z powodu swojej wagi. Dziewczyna marzy o karierze modelki, więc pomimo że jest szczupła, przejdzie na głodówkę, a jak coś zje, załamie się. Będzie płakać nad jedzeniem i wmawiać sobie, że nie może nic przełknąć. W 1539 odcinku "M jak miłość" tylko Łukasz (Jakub Józefowicz) zauważy, że z siostrą jest coraz gorzej. W końcu wyzna mu, jak potraktowali ją w agencji i co musi robić, aby stać się modelką.

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Ania będzie załamana swoją wagą. Po castingu w agenci modelek, powiedziano jej, że jest za gruba! Każą jej chudnąć, by zrobić kampanie i sesje zdjęciowe. Dziewczyna będzie przemęczona i smutna, bo nie zje odpowiedniej ilości, aby mogła normalnie funkcjonować. Łukasz zauważy, że coś dzieje się z siostrą. Zacznie się wypytywać czemu jest taka przygaszona.

- Jezu, ale się uczepiłeś. Po prostu jestem zmęczona. W sobotę mam ostatni etap tego castingu i Oskar mówi, że mam duże szanse żeby wygrać.

- Oskar? To ten twój nowy agent? To wy już jesteście na ty? - Łukasz w 1539 odcinku "M jak miłość" bardzo się zaniepokoi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Iza popełni niebezpieczny błąd! Będzie się nad nią znęcał znany pisarz

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

W 1539 odcinku "M jak miłość" Ania zje całe opakowanie lodów, a Łukasz źle zinterpretuje zachowanie siostry. 

- To lody czekoladowe? Zostało trochę czy wszystko zjadłaś? - Spróbuje zażartować. 

Na te słowa Ania wybuchnie płaczem. Łukasz nie będzie wiedział, dlaczego siostra jest tak załamana. W 1539 odcinku "M jak miłość" dowie się, co tak naprawdę dzieje się w agencji modelek. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Iza i Marcin będą mieli trzecie dziecko! Wystarczy jedna szalona noc, by wszystko się zmieniło

W 1539 odcinku "M jak miłość" Ania wyzna bratu prawdę.

- Oskar mówił, że miałam duże szanse, żeby wygrać ten casting, tylko muszę schudnąć parę kilo. Próbowałam i naprawdę się starałam, tylko mi nie wyszło. Dziś od rana nic nie jadłam, a potem objadłam się jak wariatka. Nienawidzę siebie. 

W 1539 odcinku "M jak miłość" Łukasz przetłumaczy Ani do rozsądku. Czy sprawa podejrzanego Oskara i jego zmuszanie dziewczyny do chudnięcia znajdzie finał na policji? Dowiemy się już niebawem. 

Najnowsze