M jak miłość. Marcin zostawi dzieci i Izę w środku nocy. Porzuci rodzinę i nie zgodzi się na terapię

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin zostawi dzieci i Izę w środku nocy. Porzuci rodzinę i nie zgodzi się na terapię

M jak miłość. Marcin zostawi dzieci i Izę w środku nocy. Porzuci rodzinę i nie zgodzi się na terapię

2021-08-11 15:22

W 1596 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) nie będzie miał litości ani dla Izy (Adriana Kalska), ani dla swoich dzieci - Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska). Na początku nowego sezonu "M jak miłość" kryzys u Chodakowskich pogłębi się do tego stopnia, że Iza nie będzie już miała u swego boku męża, a dzieci ojca. Chorobliwie zazdrosny Marcin wpadnie w taki obłęd, że w 1596 odcinku "M jak miłość" nie trafią do niego żadne argumenty. Tuż po tym jak Iza wróci z dziećmi z Grabiny małżonkowie znów się pokłócą. Słysząc od żony o terapii u psychologa Marcin wścieknie się i porzuci rodzinę.

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zdjęcia z nowego sezonu "M jak miłość", na których są Iza i Marcin z dziećmi wskazują na to, że rodzina Chodakowskich przetrwa, nie rozpadnie się! Ale zanim to nastąpi widzowie muszą się przygotować na pełne emocji sceny, jeszcze większy i bardziej bolesny kryzys u uwielbianej pary z "M jak miłość", łzy Izy, rozpacz dzieci i absurdalne zachowanie Marcina, który zupełnie zatraci się w zazdrości o żonę. A to wszystko, że okrutnego intryganta, niebezpiecznego Bosackiego (Dariusz Kordek), który nadal będzie nastawiał Chodakowskiego przeciwko Izie, wmawiając mu kolejne zdrady ukochanej. Udowodni mu nawet seks z Izą, którego nigdy w "M ja miłość" nie było.

Nic dziwnego, że z początkiem nowego sezonu "M jak miłość" Iza będzie miała dosyć męża i wyjedzie z dziećmi do Grabiny. Na szczęście nie na długo! Wróci do domu w 1596 odcinku "M jak miłość". Jednak Marcin wcale nie będzie tam na nią czekał. Wręcz przeciwnie. Nadal będzie mieszkał w agencji detektywistycznej, spędzając tam całe dnie i noce. Zupełnie załamana Iza spróbuje przemówić mężowi do rozumu. Na próżno.

Nie przegap: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

W 1596 odcinku "M jak miłość" między Chodakowskimi dojdzie do kolejnej kłótni. A zacznie się od tego, że Iza zapyta Marcina czy tej nocy zostanie z nią i dziećmi w ich mieszkaniu. Po powrocie Szymka i Mai z Grabiny ojciec przyjdzie do nich, by spędzić z dzieciakami trochę czasu. Szybko jednak postanowi znów odejść, porzucając rodzinę. Nic dziwnego, że Iza zupełnie się rozklei.

M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska zachwyca na planie nowej czołówki. Aż zapiera dech - WIDEO

Nie przegap: M jak miłość. Marysia pozna wstrząsające kulisy rozstania Izy i Marcina. Wyciągnie z niej całą prawdę!

Zachowanie Marcina w 1596 odcinku "M jak miłość" złamie jej serce. Jak podaje "Świat Seriali" roztrzęsiona przyzna się ukochanemu, że nie może dłużej tak żyć. I jest gotowa na rozwód, jeśli między nimi nic się nie zmieni. - Ja doszłam do ściany... Nie mam już siły. I albo pójdziemy razem na terapię, spróbujemy walczyć o naszą rodzinę, albo czeka nas rozwód - wyzna Marcinowi, a on zamiast się opamiętać w 1596 odcinku "M jak miłość" nadal będzie brnął w swoje szaleństwo.

- Naprawdę sądzisz, że to takie proste? Że wystarczy jedna, czy dwie rozmowy z jakimś terapeutą i wszystkie nasze problemy znikną? Bardzo w to wątpię - pokręci głową i znów zostawi rodzinę. Bo Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie wybaczy Izie tego co zaszło między nią i Michałem (Paweł Deląg).

Najnowsze