M jak miłość. Bosacki udowodni Marcinowi seks z Izą. Nie pominie ostrych szczegółów!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Bosacki udowodni Marcinowi seks z Izą. Nie pominie ostrych szczegółów!

M jak miłość. Bosacki udowodni Marcinowi seks z Izą. Nie pominie ostrych szczegółów!

2021-08-11 14:04

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" dotychczas otrzymywał od Bosackiego (Dariusz Kordek) pogróżki i puste słowa, że ten rzekomo uprawiał seks z Izą (Adriana Kalska). Tym razem podły Jan obieca dostarczyć Chodakowskiemu dowód, że jego żona dała z siebie wszystko w jego sypialni. Chociaż brzmi to obrzydliwie, Bosacki nie cofnie się przed niczym. Obieca, że Marcin dostanie obrzydliwe potwierdzenie na niewierność żony i to ostatecznie dobije jego małżeństwo. Wygląda na to, że Jan nie żartuje.

Bosacki pokaże Marcinowi dowód na seks z Izą 

Bosacki z "M jak miłość" bawi się Izą i Marcinem jak dziećmi. Zwodzi ich i oszukuje, albo grozi. W najnowszych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 Bosacki zorientuje się, że Marcin współpracuje z jego żoną, a to rozwścieczy go do czerwoności. Marcin miał nie zagłębiać się więcej w sprawy Jana, ale Anna (Małgorzata Sadowska) sama poprosi detektywa o pomoc.

W tym samym czasie w "M jak miłość" Iza będzie się zastanawiała, czy jej małżeństwo ma jeszcze w ogóle sens i szansę na ratunek. Wyjedzie do Grabiny, gdzie spróbuje odnaleźć spokój, a tam przeprowadzi szczerą rozmowę z Marysią (Małgorzata Pieńkowska). Będzie miała pretensje do męża, że znów wplątuje się w sprawę z Bosackim. Czyżby miała coś na sumieniu?

Przeczytaj: M jak miłość. Data premiery 1595 odcinka przesunięta! TVP opóźnia start nowego sezonu!

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?

To samo pytanie zada sobie Marcin w "M jak miłość" po wakacjach 2021, kiedy zadzwoni do Bosackiego w sprawie jego żony. Anna oskarży go o nękanie, a Chodakowski wstawi się za kobietą. Bosacki szybko jednak przejdzie do interesującej go sprawy, czyli podsycaniu tematu o tym, że przespał się z Izą.

- Wiem, co cię dręczy (...) Bez obaw, już niedługo prześlę ci obiecane materiały. Z udziałem Izy i moim. Przygotuj się na niezłe show... - powie bezczelnie Jan. - Sam byłem zaskoczony, że twoja żona ma taki... temperament. Ale nie będę zdradzał szczegółów, żeby nie psuć ci zabawy - doda. 

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

W 1596 odcinku "M jak miłość" Marcin nie będzie mógł uwierzyć w to, co usłyszy od wroga. Jan już raz w "M jak miłość" dostarczył mu seks taśmę Izy, więc prawdopodobnym jest, że ma więcej materiałów. To namiesza Chodakowskiemu w głowie i nie będzie mógł znieść myśli, że żona uprawiała seks z kimś innym. Bosacki obieca dostarczyć dowody z ostrymi szczegółami, po których Marcin się nie pozbiera. Jaka będzie prawda? Bosacki blefuje? Wszystko okaże się w jesiennych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021. 

Najnowsze