M jak miłość. Koszmarne kłopoty Marcina i Jakuba. Chodakowski znów wplącze się w aferę nie do odkręcenia

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Koszmarne kłopoty Marcina i Jakuba. Chodakowski znów wplącze się w aferę nie do odkręcenia

M jak miłość. Koszmarne kłopoty Marcina i Jakuba. Chodakowski znów wplącze się w aferę nie do odkręcenia

2021-06-26 16:58

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" lubi ryzyko, ale nikt się nie spodziewa, że wraz z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski) znów wpakują się w poważne kłopoty. Chyba już zapomnieli, ile ich kosztowała sprawa Bosackiego (Dariusz Kordek), którego cwaniactwo będzie miało kontynuację w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Chodakowski i Jakub ponownie wpadną w kłopoty, a to niestety nie wróży najlepiej dla kryzysu małżeńskiego Marcina i Izy (Adriana Kalska).

Koszmarne kłopoty Marcina w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Kryzys małżeński z Izą to nie wszystko 

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Marcin nie zazna spokoju i to na własne życzenie! Już teraz pochwalił się zdjęciem z planu, na którym zapowiada kłopoty. Pozuje przy aucie wraz z Jakubem z "M jak miłość" i wcale nie ukrywa, że znów się w coś zaplątali. Detektywi mają za sobą trudną sprawę z Janem Bosackim, który jest odpowiedzialny za kryzys małżeński Chodakowskich.

Najpierw Marcin przyjął zlecenie jego żony, by znaleźć dowody zdrady Bosackiego. Wykonał swoje zadanie, ale podły Jan postanowił się zemścić. Wrobił Izę i Michała (Paweł Deląg) w rzekomy romans i od tej pory kobieta nie może dogadać się z mężem, który czuje się cały czas oszukiwany. 

Przeczytaj: Ulubiona para z Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

Katarzyna Cichopek na planie podczas huraganu! Gwiazda "M jak miłość" doszczętnie przemoczona! Nie uwierzysz, co się stało z jej fryzurą!

Marcin z "M jak miłość" wstawił na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Jakubem.

- Świętoszki rozrabiają ?I nowy sezon @mjakmilosc.official nakręcają ?❤️???‍♀️ Pięknego dnia Wam ❤️ - podpisał fotkę Roznerski. 

Otwarcie zapowiedział więc, że w "M jak miłość" po wakacjach 2021 szykują się u nich kłopoty. Będzie to miało związek z kolejną sprawą, detektywistyczną. Bardzo możliwe, bo dostaną zlecenie, którego na pewno się nie spodziewają. 

Przeczytaj: Poważny wypadek aktora z M jak miłość na planie! Tomasz Oświeciński trafił do szpitala i przeszedł operację. Pokazał obrażenia - ZDJĘCIA

Możliwe, że kłopoty Marcina i Jakuba zaczną się od zlecenia od Barbary (Teresa Lipowska). To Mostowiakowa poprosi mężczyzn o pomoc, ponieważ nie wytrzyma dłużej życia w niepewności i strachu o Mateusza (Krystian Domagała). Po rozstaniu z Lilką (Monika Mielnicka) w poprzednich odcinkach "M jak miłość", chłopak kompletnie się załamał i uciekł z Grabiny. Nie będzie z nim kontaktu, a Barbra zacznie przewidywać najgorsze. Właśnie ze sprawą odnalezienia wnuka zgłosi się do Marcina. Może to być zatem początek koszmarnym problemów, które zapowiada sam Roznerski. 

Najnowsze