M jak miłość. Barbara wynajmie Marcina do poszukiwań zaginionego Mateusza! Tragedia Mostowiaków uratuje Chodakowskich?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Barbara wynajmie Marcina do poszukiwań zaginionego Mateusza! Tragedia Mostowiaków uratuje Chodakowskich?

M jak miłość. Barbara wynajmie Marcina do poszukiwań zaginionego Mateusza! Tragedia Mostowiaków uratuje Chodakowskich?

W nowy sezonie "M jak miłość" zrozpaczona brakiem wieści od Mateusza (Krystian Mostowiak) Barbara (Teresa Lipowska) poprosi Marcina (Mikołaj Roznerski), aby go odnalazł! Pani Mostowiak zwróci się do agencji detektywistycznej Chodakowskiego i Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), jako do ostatniej deski ratunku. Nikt z rodziny nie wie, gdzie podział się jej wnuk, a przeczucia będzie miała jak najgorsze. Ale jak to zwykle bywa w "M jak miłość" Barbara czyniąc dobre je pomnoży! Wygląda na to, że to właśnie ona uratuje małżeństwo Izy (Adriana Kalska) i Marcina!

Barbara uratuje Marcina w "M jak miłość"? To on będzie szukał Mateusza i zapomni o chorej zazdrości!

Jak pisaliśmy TUTAJ - Mostowiakowie w "M jak miłość" pogrążą się w nowych odcinkach w żałobie. W finale 21 sezonu serialu Mateusz wyszedł z domu bez pożegnania i wszelki słuch o nim zaginął. Takie zachowanie jest do nie do pomyślenia u młodego Mostowiaka, więc Barbara zacznie się serio zamartwiać, że coś mu się stało. I skieruje się po pomoc prosto do Marcina!

Marcin z Jakubem w "M jak miłość" po wakacjach 2021 natychmiast zajmą się tak ważnym zleceniem. Jak pisaliśmy TUTAJ - istnieje wielka szansa na to, że to właśnie oni odnajdą Mateusza!   

Zobacz też: Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem z inną aktorką z M jak miłość. Antek piękne włosy odziedziczył po matce!

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą
Kulisy serialu M jak miłość. Adriana Kalska

i

Autor: MTL Maxfilm Kulisy serialu M jak miłość. Adriana Kalska
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm

Barbara zawsze czyni dobro w "M jak miłość", a przy tej okazji czyni o wiele więcej. Głowa rodziny Mostowiaków zwróci się o pomoc do najwłaściwszej osoby pod słońcem! Marcin jest nie tylko świetnym detektywem - on potrzebuje poważnego zlecenia, aby zapomnieć o chorej zazdrości, jaką wylewa na Izę!

Poważne poszukiwania młodego Mostowiaka w "M jak miłość" zajmą Chodakowskiego tak bardzo, że z dystansu spojrzy na swoje małżeństwo inaczej. Marcin zrozumie, jak cenną i kruchą wartością są rodzina i bliscy! I tak Barbara najprawdopodobniej uratuje małżeństwo Izy i Marcinem, które znajdzie się na skraju rozwodu przez głupi spisek i zemstę zupełnie im obcego Bosackiego (Dariusz Kordek). 

Czytaj także: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

M jak miłość: Mikołaj Roznerski ofiarą hejtu w internecie! Poszło o dzieci! Wystarczył jeden film WIDEO na Instagramie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Mikołaj Roznerski ofiarą hejtu w internecie! Poszło o dzieci! Wystarczył jeden film WIDEO na Instagramie
Najnowsze