M jak miłość. Kamil będzie walczyć z matką Poli z użyciem tajnej broni! Nie pozwoli, żeby Weronika wywiozła córkę z Polski

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kamil będzie walczyć z matką Poli z użyciem tajnej broni! Nie pozwoli, żeby Weronika wywiozła córkę z Polski

M jak miłość. Kamil będzie walczyć z matką Poli tajną bronią! Nie pozwoli, żeby Weronika wywiozła córkę z Polski

2021-08-19 13:15

To żadna tajemnica w "M jak miłość", że matka Poli (Hania Nowosielska) znów wkroczy do życia córki i Kamila Gryca (Marcin Bosak). Nowy sezon "M jak miłość" upłynie pod znakiem walki o dziecko, które okrutna Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) porzuciła, bo nie chciała już Poli. Nie zrzekła się jednak praw rodzicielskich do córki, więc byłych kochanków w "M jak miłość" czeka batalia w sądzie. Kamil będzie miał jednak tajną broń w walce z Weroniką, która spróbuje zabrać Polę i wywieźć ją z Polski do Londynu. Przekonajcie się jaką!

Co dalej z Kamilem i Polą w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021?

Matka Poli, którą w "M jak miłość" gra prawdziwa mama Hani Nowosielskiej, Ewelina Kudeń-Nowosielska wróci z Anglii już na początku nowego sezonu. Tak jak zapowiedziała podczas pierwszej wizyty kilka miesięcy temu w "M jak miłość" będzie chciała odebrać Kamilowi córki. Wtedy posunęła się do chorych zagrań. Planowała porwanie Poli i chciała zrobić z Anity (Melania Grzesiewicz) wariatkę, która nie pozwala jej zbliżać się do dziecka. Ale to na prośbę Gryca ukochana ciocia Poli chroniła ją przed nieobliczalną matką.

Nie przegap: M jak miłość. Anita straci dziecko Kamila! Tylko Magdzie zwierzy się z tragedii jaką przeżyje!

Zdjęcia zza kulis "M jak miłość" dowodzą, że wkrótce dojdzie do spotkania Weroniki z Polą, Kamil pozwoli byłej kochance zobaczyć się z córką. Coraz bardziej zdeterminowana Weronika będzie gotowa na wszystko, żeby odzyskać Polę. Nawet jeśli miałaby kogoś skrzywdzić. Niepokojące są doniesienia z planu "M jak miłość" o tajemniczym wypadku Anity, w który Weronika może być zamieszana.

Nagły powrót Weroniki w "M jak miłość" po wakacjach 2021 załamie Kamila i Anitę, którzy będą się bali przede wszystkim o Polę. Bo przecież 5-latka już raz ledwo przeżyła porzucenie przez mamę, długą rozłąkę z Weroniką, serię złamanych obietnic, że do niej przyjedzie i znów będą razem. Nic dziwnego, że Gryc skorzysta z pomocy psychologa. I to właśnie piękna lekarka Dagmara Bednarek (Marianna Janczarska) będzie tajną bronią Kamila w "M jak miłość" jesienią.

Przeczytaj koniecznie: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Matka Poli nie odpuści. Będzie nachodzić Kamila i Anitę, aż wydarzy się najgorsze

Sprawdź też: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Ze względu na dobro Poli wkrótce w "M jak miłość" Kamil skorzysta z pomocy psycholog Dagmary. Na spotkaniach z 5-latką doktor Bednarek będzie miała okazję sama ocenić jak bardzo córka Kamila cierpiała bez mamy, jak dzięki Grycowi i Anicie jej życie wróciło do normy, jak się cieszy, że ma rodzinę - tatę, który bardzo ją kocha i uwielbianą ciocię. Opinia psycholog o Poli w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 może mieć kluczowe znaczenie dla sądu, kiedy do wojny o dziecko i przyznanie Kamilowi pełnych praw rodzicielskich. Bez tego Weronika będzie mogła zabrać mu córkę w każdej chwili!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze