M jak miłość. Groźny wypadek Anity! Szokujący zwrot akcji w związku z Kamilem - WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Groźny wypadek Anity! Szokujący zwrot akcji w związku z Kamilem - WIDEO

M jak miłość. Groźny wypadek Anity! Szokujący zwrot akcji w związku z Kamilem - WIDEO

2021-07-31 19:52

Najnowsze odcinki "M jak miłość" będą prawdziwą próbą dla relacji Anity (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Bosak). Sekretarce przydarzy się groźny wypadek, w którym zrani się w głowę! Najnowsze zdjęcia gwiazdy "M jak miłość" nie wskazują, by była zadowolona takiego losu swojej bohaterki. Czy to wyrodna matka Poli (Hanna Nowosielska) doprowadzi Anitę do takiego stanu, by odzyskać córkę? Jedno jest pewne, zraniona twarz Anity nie wygląda dobrze... Sprawdź szczegóły koszmarnego wypadku.

Wypadek Anity z "M jak miłość". Co się wydarzy?

Anita i Kamil z "M jak miłość" długo nie mogli znaleźć wspólnego języka. Pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" okazało się, że w ich przypadku sprawdza się powiedzenie "kto się czubi, ten się lubi". Sekretarka długo myślała, że Gryc jej nie lubi i stroi sobie głupie żarty. Tymczasem Kamil coraz bardziej interesował się koleżanką. Tym bardziej, że nie kto inny, a właśnie Anita wspierała go w sytuacji, kiedy nagle musiał zaopiekować się małą Polą.

Słodka dziewczynka skradła serce Anity i zaczęła traktować ją jak drugą mamę. Kamil przekonał się do kobiety, a w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" będą ze sobą bardzo blisko, niestety nie miną ich poważne problemy. Matka Poli nie odpuści i będzie chciała odzyskać dziecko, a para zacznie mieć kłopoty. 

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Groźny wypadek Anity! Szokujący zwrot akcji w związku z Kamilem

Na profilu gwiazdy "M jak miłość" pojawiły się niepokojące zdjęcia. Serialowa Anita pozuje  z poważnie skaleczoną głową i zatroskaną miną. Zapowiedziała, że jej sceny w "M jak miłość" nie są łatwe, a jej bohaterkę spotka okrutny los. Z rozciętej głowy jasno wynika, że Anita będzie miała groźny wypadek. Nie wiadomo jednak czy np. rozbije głowę prowadząc autem, czy może do nieszczęścia przyczynią się osoby trecie. Jeśli tak, prawdopodobnym jest, że to właśnie Weronika będzie "maczała palce" w wypadku. 

Przeczytaj: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

Gwiazda "M jak miłość" bezpośrednio odnosi się do szokującego zwrotu akcji w życiu swojej bohaterki. 

- (...) To będzie dość zaskakujący sezon dla mojej bohaterki i myślę, że Ci z Was, którzy oglądają, będą zaskoczeni podobnie jak ja byłam, gdy po raz pierwszy czytałam scenariusze tych odcinków - pisze pod zdjęciem Melania Grzesiewicz.

Można śmiało stwierdzić, że relacja Anity i Kamila w "M jak miłość" po wakacjach 2021 może ulec dużej zmianie i to niekoniecznie "na lepsze". 

Najnowsze