M jak miłość. Wyrodna matka Poli nie odpuści. Będzie nachodzić Kamila i Anitę, aż wydarzy się najgorsze – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Wyrodna matka Poli nie odpuści. Będzie nachodzić Kamila i Anitę, aż wydarzy się najgorsze – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Wyrodna matka Poli nie odpuści. Będzie nachodzić Kamila i Anitę, aż wydarzy się najgorsze – WIDEO, ZDJĘCIA

2021-09-21 20:49

Matka Poli (Hanna Nowosielska) z "M jak miłość" przekroczy wszelkie granice. Wyrodna Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) zostawiła córkę Kamilowi (Marcin Bosak), uciekła, ale wróciła do "M jak miłość" i jak gdyby nigdy nic oczekuje, że odzyska dziewczynkę, którą przecież porzuciła. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie nachodzić Gryca i Anitę (Melania Grzesiewicz) i nie da im spokoju. Jej wizyty na Deszczowej staną się nie do zniesienia. Podła kobieta szykuje dla Kamila bardzo niemiłą niespodziankę.

Weronika z "M jak miłość" pokaże na co ją stać. Nie odpuści Kamilowi i Anicie 

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Weronika przyszykuje niezłą rewolucję dla Poli i Kamila. Najpierw wrobiła Gryca w opiekę nad dzieckiem, którego nie widział lata, a potem zjawiła się nie wiadomo skąd i zapowiedziała, że chce je odzyskać. Wyrodna matka chyba zapomniała, że tak nie traktuje się własnej córki. Pola zdążyła pokochać Anitę jak drugą mamę, a sekretarka odwzajemniła uczucie do słodkiej Poli.

W "M jak miłość" Weronika nie podda się i będzie walczyć o opiekę nad małą dziewczynką do upadłego. Już teraz pojawiają się relacje z planu "M jak miłość", które udowadniają, że Kamil i Anita będą narażeni na bardzo przykre niespodzianki, które zafunduje im Weronika. 

Przeczytaj: Obłędnie seksowna Adriana Kalska pręży się w kusej bieliźnie w łóżku! Taką Izę z M jak miłość będziemy oglądać w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

M jak miłość. Matka Poli nie odpuści. Będzie nachodzić Kamila i Anitę, aż wydarzy się najgorsze

Serialowa matka Poli z "M jak miłość" często dodaje relacje z planu na swoje konta społecznościowe. Tym razem znów pojawiła się w nowym domu Kamila na Deszczowej. 

- A Weronika wpada w odwiedziny wiadomo do kogo - mówi aktorka i pokazuje dom Gryca.

Nie ma co liczyć, że to będą miłe, przyjacielskie odwiedziny. Weronika z "M jak miłość" nie raz pokazała, że lubi namieszać i nie ma problemu z nachodzeniem byłego partnera. Podobnie było w przypadku domu na Wietrznej, gdzie zjawiła się niespodziewanie i zapukała do drzwi burząc spokój Kamila i Poli. 

Przeczytaj: M jak miłość. Zdrada Lilki doprowadzi Mateusza na samo dno! Marcin odnajdzie go na końcu świata w strasznym stanie?

Weronika z "M jak miłość" nie odpuści i będzie mocno uprzykrzać życie Kamilowi i swojej własnej córce. Zacznie nachodzić ich w domu, gdzie coraz częściej zacznie gościć Anita. Nie wiadomo również, czy nie będzie chciała Gryca odzyskać i stworzyć z nim związku na nowo. Kamil w "M jak miłość" spróbuje ułożyć sobie życie z Laskowską, ale to stanie się bardzo trudne w obliczu nowych okoliczności. Weronika nie odpuści i będzie cały czas mieszać w ich życiu, a szczególnie małej Poli. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze