Koszmar gwiazdy na planie M jak miłość! 6-letnia Hania Nowosielska wygadała całą prawdę co ją spotkało

i

Autor: MTL Maxfilm Koszmar gwiazdy na planie M jak miłość! 6-letnia Hania Nowosielska wygadała całą prawdę co ją spotkało

Koszmar gwiazdy na planie M jak miłość! 6-letnia Hania Nowosielska wygadała całą prawdę co ją spotkało

Swoją przygodę z "M jak miłość" 6-letnia Hania Nowosielska zaczęła koszmarnie! Już podczas prób na castingu okrutnie wystraszyła się Marcina Bosaka, który wciela się w rolę Kamila, jej serialowego taty. A jakby tego jeszcze było mało musiała zrozumieć niewyobrażalną dla niespełna 5-letniej wówczas dziewczynki historię, w której jej prawdziwa mama ją odrzuciła. I to jeszcze wcale nie koniec, prawdziwy horror był dopiero przed małą aktorką! Cała prawdę o początkach na planie "M jak miłość" Hania Nowosielska zdradziła podczas wywiadu live dla "Świat Gwiazd-Wywiadów Czas" na Instagramie, którego udzieliła razem z prawdziwą i serialową mamą, Eweliną Kudeń-Nowosielską. Sprawdź co zdradziła 6-letnia aktorka!

6-ketnia gwiazda "M jak miłość" ujawniła co ją spotkało na planie! Strach przed Kamilem to był dopiero początek

Gwiazda "M jak miłość" wygadała się przed kamerą! Ewelina Kudeń-Nowosielska i jej 6-letnia córka Hania to już znany i zgrany duet aktorski. W serialu grają mamę i córkę, tyle, że inaczej, niż w prawdziwym życiu - w fałszywym świecie jej matka jest zła. Weronika wyrzekła się swojej 6-letniej córki i wysłała ją do zszokowanego ojca, Kamila. Ale jak się okazuje wcale nie ta koszmarna historia była dla Hani najtrudniejsza!

Kiedy Hania Nowosielska wzięła udział w castingu do roli Poli w "M jak miłość" nie miała jeszcze 5 lat. Ale producenci zdecydowali się małą kandydatkę przesłuchać ze względu na jej wyjątkowe zdolności i urodę małego aniołka. Właśnie na castingu przyszła Pola zobaczyła po raz pierwszy w życiu Marcina Bosaka, swojego serialowego tatę. I wpadła w popłoch!     

- Ze względu na czas covidowy Marcin przyszedł zamaskowany i Hania troszeczkę się wystraszyła - mówi Ewelina Kudeń-Nowosielska. - Kamera, jakieś zadania i była taka speszona... Dopiero w pierwszy dzień na planie zobaczyła Marcina jak naprawdę wygląda i zapytała... "To jest ten pan, z którym gram"? - dodaje mała 6-letniej już dziś Hani w wywiadzie live, który odbyła się na Instagramie dla "Świat Gwiazd-Wywiadów Czas". 

Zobacz też: M jak miłość. Zdrada Lilki doprowadzi Mateusza na samo dno! Marcin odnajdzie go na końcu świata w strasznym stanie?

M jak miłość. Wyrodna matka Poli wcale nie jest taka zła? Ewelina Kudeń-Nowosielska zdradza największe tajemnice!
M jak miłość. Hania Nowosielska (Pola), Ewelina Kudeń-Nowosielska (Weronika)

i

Autor: Instagram

W tym momencie wywiadu Pola z "M jak miłość" włączyła się do rozmowy. Hania Nowosielska zaczęła bardzo przejęta opowiadać, jak bardzo trudne było dla niej pierwsze aktorskie zadanie!

- Pierwsze zadanie: tata szedł do pracy a ja zostałam z obcą panią. I ja tam musiałam krzyczeć. Byłam zdenerwowana! - opowiada 6-letnia Hania z przejęciem. - To było moje pierwsze zadanie - zdenerwowana musiałam być. Ale to było bardzo trudne jak na pierwszy dzień!

Ewelina Kudeń-Nowosielska mówi, że sprawę wyrodnej matki w serialu i tej prawdziwe wyjaśniła Hani już na samym początku jej przygody z "M jak miłość" - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>> Dziś obie aktorki potwierdzają, że relacje Hani z Marcinem Bosakiem są przyjacielskie, podobnie jak z Melanią Grzesiewicz, która gra w serialu Anitę. A 6-letnia Hania Nowosielska już niczego się nie boi!

Nie przegap: M jak miłość. Magda nie będzie ostatnią żoną Budzyńskiego? Wiemy co czeka Andrzeja – ZDJĘCIA

Najnowsze

Materiał sponsorowany