M jak miłość. Trudne chwile Poli. Hania Nowosielska nie wiedziała dlaczego matka jej nie chce. Prawdziwa mama musiała interweniować! - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Trudne chwile Poli. Hania Nowosielska nie wiedziała dlaczego matka jej nie chce. Prawdziwa mama musiała interweniować! - WIDEO

M jak miłość. Trudne chwile Poli. Hania Nowosielska nie wiedziała dlaczego matka jej nie chce. Prawdziwa mama musiała interweniować! - WIDEO, ZDJĘCIA

2021-07-15 11:18

Córka Kamila (Marcin Bosak) w "M jak miłość" przeżywała na planie serialu bardzo trudne chwile. Niespełna 6-letnia wówczas dziewczynka musiała zrozumieć, dlaczego jej własna mama jej nie chce! Przypomnijmy - Polę gra Hania Nowosielska, a jej wyrodną matkę - Ewelina Kudeń-Nowosielska, na co dzień wspaniała mama Hani. W końcu prawdziwa mamusia dziewczynki wzięła sprawy w swoje ręce i wyjaśniła jej, że jej życie z koszmarem Poli w "M jak miłość" nie ma nic wspólnego. Jak tego dokonała? Zobacz koniecznie na WIDEO I ZDJĘCIA - sprawdź co mówią na ten temat Hania i Ewelina Nowosielskie!

"M jak miłość". Mała Hania nie od razu rozumiała, dlaczego w serialu jej mama jest taka zła

Pola w "M jak miłość" podbiła serca fanów w pierwszej minucie swojej obecności na ekranie. Córka Kamila, o której nikt nie wiedział przyleciała do niego, bo jej wyrodna matka nie miała dla niej czasu. De facto dawna kochanka Gryca porzuciła dziecko, a ostatecznie wyrzekła się praw rodzicielskich do córki!

Kamil w "M jak miłość" początkowo był kompletnie zagubiony. Rola ojca to była dla cynicznego prawnika totalna nowość! Ale z czasem ogtworzył serce na uroczą, kochaną Polę. W dodatku znalazł dla córki cudowną ciocię - Anita (Melania Grzesiewicz) stała się bardzo ważną osobą w życiu Poli, a wygląda na to, że również Kamil ma szansę przy niej się ustatkować. 

W rolę Poli w "m jak miłość" wcieliła się wspaniała Hania Nowosielska, a jej wyrodną matkę zagrała prawdziwa mama aktorki, Ewelina Kudeń-Nowosielska. Hania miała wówczas 5 lat, więc nie było jej łatwo zrozumieć, co się dzieje. Ale mama Ewelina zachował się zupełnie inaczej, niż serialowa Weronika!  

Czytaj też: Ostateczna decyzja Joanny Koroniewskiej o powrocie do M jak miłość. Fani nie mogą uwierzyć

M jak miłość. Wyrodna matka Poli wcale nie jest taka zła? Ewelina Kudeń-Nowosielska zdradza największe tajemnice!
M jak miłość. Pola (Hanna Nowosielska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Pola (Hanna Nowosielska)

- Jak Hania czuje się z tym, że w serialu pani jej nie chce i oddała Kamilowi? - zapytali fani Ewelinę Kudeń-Nowosielską na jej profilu na Instagramie. 

- To jest trudny temat, ale przegadywany przeze mnie z Hanią już rok temu, podczas pierwszych dni zdjęciowych. Tak więc jest wszystko zrozumianie, że życie Poli to życie Poli, życie Hani jest zupełnie inne - uspokoiła wszystkich gwiazda "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

M jak miłość na planie. Pola (Hania Nowosielska), Weronika Stępień (Ewelina Kudeń-Nowosielska)

i

Autor: Instagram M jak miłość na planie. Pola (Hania Nowosielska), Weronika Stępień (Ewelina Kudeń-Nowosielska)
Najnowsze