M jak miłość. Anita straci dziecko Kamila. Tylko Magdzie zwierzy się z tragedii jaką przeżyje!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Anita straci dziecko Kamila. Tylko Magdzie zwierzy się z tragedii jaką przeżyje!

M jak miłość. Anita straci dziecko Kamila! Tylko Magdzie zwierzy się z tragedii jaką przeżyje!

2021-08-16 15:44

Potężny cios w "M jak miłość" spadnie na Anitę (Melania Grzesiewicz)! Ukochana ciocia Poli (Hania Nowosielska), która dla córki Kamila Gryca (Marcin Bosak) stała się prawdziwą mamą w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 przeżyje stratę dziecka. Dramat rozegra się tuż po tym jak Anita i Kamil zostaną kochankami i spędzą razem pierwszą noc. Nie dość, że ich szczęście zniszczą byłe kobiety Gryca, to jeszcze wrażliwa sekretarka wyzna Magdzie (Anna Mucha), że boi się straty dziecka... Poznajcie szczegóły!

Czy Anita i Kamil z "M jak miłość" będą razem i stworzą rodzinę dla Poli?

W "M jak miłość" wybuchnie romans Anity i Kamila, na który zanosiło się już od dawna! Między tą parą bohaterów już na początku nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach zrobi się gorąco, a Gryc osiągnie swój cel - "zaliczy" ukochaną ciocię swojej 5-letniej córki, bez której nie poradziłby sobie z wychowaniem Poli. Anita w końcu będzie jego. A wszyscy doskonale wiedzą, że cyniczny prawnik, którego przemiana pod wpływem dziecka to tylko pozory, od dłuższego czasu w "M jak miłość" był tak napalony, że długo kombinował jak uwieść seksowną sekretarkę z kancelarii. Nie powstrzymywał się nawet w obecności przyjaciół!

Nie przegap: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Bez większego trudu dość, że w jednym z odcinków "M jak miłość" we wrześniu Kamil zaciągnie Anitę do łóżka! Ale ich pierwsza noc będzie miała fatalny finał. Bo właśnie wtedy w domu Gryca przy Wietrznej pojawią się dwie byłe kochanki prawnika, który będą miały ochotę na niezłą zabawę. Dla Anity w nowym sezonie "M jak miłość" stanie się jasne, że być może popełniła największy błąd w życiu. Sporo przeszła w przeszłości u boku mężczyzny, którego kiedyś kochała, a teraz sytuacja się powtórzy. Zranioną Anitę w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie pocieszała Magda!

M jak miłość. Matka Poli nie odpuści. Będzie nachodzić Kamila i Anitę, aż wydarzy się najgorsze

Sprawdź też: M jak miłość. Wyrodna matka Poli nie odpuści. Będzie nachodzić Kamila i Anitę, aż wydarzy się najgorsze – WIDEO

Tylko Magda w "M jak miłość" jesienią usłyszy od Anity o jej trudnych przejściach z mężczyznami, dylematach sercowych, uczuciu do Kamila, które spadło na nią nieoczekiwanie kiedy pokochała jego córkę. Właśnie ze względu na Polę w nowym sezonie "M jak miłość" Anita będzie musiała ostrożnie podchodzić do relacji z Grycem. Świadoma tego, że jeśli im nie wyjdzie, to najbardziej ucierpi na tym Pola. Jedna matka już ją porzuciła, a Anita za nic w świecie nie skrzywdzi tak dziewczynki, która stała się jej córką.

I wtedy los ciężko doświadczy Anitę! Bo w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej znów wróci Weronika Stępień (Ewelina Kudeń-Nowosielska)! Prawdziwa matka Poli będzie chciała ją odzyskać, a Anita załamie się, że straci córkę Kamila. Wyzna Magdzie jak bardzo się boi, że nie będzie już matką dla Poli. Nikt tak Budzyńska nie zrozumie Anity. Wiele lat temu Magda miała urodzić dziecko Kamila, ale poroniła...

Wszystko wskazuje jednak na to, że w "M jak miłość" Anita i Kamil połączą siły w walce z wyrodną, przebiegłą Weroniką. Zdeterminowana matka Poli będzie gotowa jednak na każde szaleństwo, a dobro córki nie będzie miało dla niej większego znaczenia.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze