M jak miłość, odcinek 1588: Napalony Kamil na imprezie u Magdy i Budzyńskiego zszokuje wszystkich! Pokaże jaki jest nieobliczalny - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1588: Napalony Kamil na imprezie u Magdy i Budzyńskiego zszokuje wszystkich! Pokaże jaki jest nieobliczalny - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1588: Napalony Kamil na imprezie u Magdy i Budzyńskiego zszokuje wszystkich! Pokaże jaki jest nieobliczalny - WIDEO

2021-05-02 10:06

W 1588 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) i Anita (Melania Grzesiewicz) przyjmą zaproszenie do Budzyńskich na imprezę w gronie przyjaciół! Pierwszy raz jako para? Nie do końca, bo ukochana ciocia Poli (Hania Nowosielska) wciąż będzie trzymała Gryca na dystans. Jej oziębłość sprawi, że Kamil jeszcze bardziej będzie chciał się z nią przespać. Na kolacji u Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w 1590 odcinku "M jak miłość", gdzie pojawią się także Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek), napalony Kamil wstrząśnie wszystkimi swoim wyznaniem. Anita tylko upewni się jaki jest nieobliczalny. Zobaczcie WIDEO z tych scen z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1588 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1588 odcinku "M jak miłość" między Kamilem i Anitą atmosfera zrobi się coraz gorętsza! Po tym jak przyjaciółka z kancelarii odtrąciła Gryca, gdy ten chciał ją pocałować, ich relacje skomplikują się jeszcze bardziej. Ze względu na 5-letnią Polę Anita postanowi zapomnieć o tym co było. Tyle tylko, że Kamil nadal będzie chciał czegoś więcej. Zauroczony ciocią i opiekunką córki chce się z nią tylko przespać, a zachowanie Anity w 1588 odcinku "M jak miłość" jeszcze bardziej go nakręci. - Ja myślę, że myślę, że my w końcu powinniśmy to zrobić - usłyszy z jej ust Gryc, kiedy seksowna koleżanka zacznie z nim coraz śmielej flirtować.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

W ten sposób w 1588 odcinku "M jak miłość" Anita rozpocznie swoją grę z Kamilem. Zacznie go podpuszczać, wiedząc doskonale o tym jaki jest samotny Gryc, czego można się po nim spodziewać. Dla Anity nie będzie żadną tajemnicą, że ojciec Poli liczy tylko na seks. Nie zważając na to jak ich romans wpłynie na córkę. Myśląc o dobru Poli w 1588 odcinku "M jak miłość" Anita zgodzi się pójść z 5-latką i Kamilem na imprezę do Budzyńskich. Pola nie będzie wyobrażała sobie, by mogła tam zabraknąć cioci.

- Anita się nie boi Kamila w ogóle, bo paradoksalnie ona jest od niego silniejsza emocjonalnie. To ona m większą kontrolę nad tą relację, ponieważ tak naprawdę to Kamil jej potrzebuje. Myślę, że cała sympatia Anity i relacja z Polą może stwarzać zielone świtało dla bardziej poważnej relacji, która w przyszłości może się narodzić. Ale z drugiej strony Kamil jest absolutnie nieobliczalny - powiedziała Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość". 

M jak miłość. Kamil chce zaliczyć Anitę i nie odpuści tak łatwo! Przez wybryki Gryca ucierpi jego córka Pola

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1590: Franka usłyszy, że zostało jej pół roku. Wstrząsająca wiadomość dla dziewczyny Pawła - WIDEO

W 1588 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie flirtował z Anitą na oczach Magdy, Budzyńskiego, Kingi i Piotrka, ale jednocześnie dając byłej kochance do zrozumienia, że wcale o niej nie zapomniał. Doprowadzi tym Andrzeja do wściekłości. Zresztą Magda także będzie z sentymentem wspominać dawne czasy kiedy była z Kamilem. - 20 lat temu zaczęło się na Łowickiej! - powie przy mężu i swoim eks. Budzyński w 1588 odcinku "M jak miłość" wysili się na uśmiech, ale nie będzie mu do śmiechu.

Z kolei Anita w 1588 odcinku "M jak miłość" wzniesie toast za zgranych przyjaciół. Kamil wpatrzony w nią z zachwytem  zszokuje wszystkich swoim wyznaniem. - Za nas i za 20 kolejnych, szczęśliwych lat - powie do cioci Poli.

To możliwe, że w "M jak miłość" Kamil zakocha się w Anicie, czy będzie mu chodziło tylko o seks. Wątpliwości rozwiewa sam Marcin Bosak w "Kulisach serialu M jak miłość", który sam nie wie czego się spodziewać po swoim bohaterze.

- Kamila bardzo intryguje ta gra to, że przez Anitę jest cały czas stawiana zapora. Im bardziej czegoś nie możemy mieć, tym bardziej tego chcemy. To jest dla Kamila ważne, że Anita znalazła się w tym kręgu przyjaciół jeszcze z dawnych czasów. Prywatnie i zawodowo wydarzyło się bardzo dużo w życiu każdego z nas. Nie powiedziałbym, że Kamil jest niezmienny od lat. Jego podstawową cechą jest zmienność decyzji i zmienność fascynacji - wyjaśnił Bosak.

Czy Kamil i Anita w "M jak miłość" będą w końcu razem? To się okaże dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Niestety w ich życiu znów pojawi się matka Poli, była Gryca - Weronika (Ewelina Nowosielska).

M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1584. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1584. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak)
Najnowsze