M jak miłość. Matka Poli znów wróci z perfidnym planem! Rozdzieli Kamila i Anitę kiedy będą razem w nowym domu - WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Matka Poli znów wróci z perfidnym planem! Rozdzieli Kamila i Anitę kiedy będą razem w nowym domu - WIDEO

M jak miłość. Matka Poli znów wróci z perfidnym planem! Rozdzieli Kamila i Anitę kiedy będą razem w nowym domu - WIDEO

W "M jak miłość" znów do życia Kamila (Marcin Bosak) i małej Poli (Hania Nowosielska) wkroczy jej wyrodna matka! Gwiazdy ujawniły dzisiaj na swoich profilach na Instagramie materiał z planu i widać, że Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) wedrze się także do ich nowego domu. Czy jej chodzi tylko o zatrucie Kamilowi życia albo kontakty z córką? A może zrobiła się po prostu zazdrosna i postanowiła Gryca odzyskać, kiedy w jego życiu pojawiła się Anita (Melania Grzesiewicz)? Przekonamy się niebawem w "M jak miłość" - tymczasem zobacz materiał WIDEO z Instagrama gwiazd!

Do "M jak miłość" wróci wyrodna matka Poli! Ostro namiesza w życiu Kamila i Anity w nowym domu

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - powrót do "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wywróci do góry nogami życie Kamila i jego córki Poli. Gryz z 6-latką będą musieli w jednej chwili wyprowadzić się z domu na Wietrznej i znajdą miejsce okryte bardzo mroczną tajemnicą. Ale jak wynika z materiału WIDEO, opublikowanego na profilach gwiazd serialu na Instagramie, to nie będzie największy problem tej rodziny!

W nowych odcinkach "M jak miłość" wyrodna matka Poli zacznie znów szaleć z "tęsknoty za córką", a najpewniej z zazdrości o rewelacyjną relację dziecka z Anitą. A może tak naprawdę Weronika postanowi odzyskać dla siebie Kamila?

Czytaj też: M jak miłość. Zdesperowana Patrycja doniesie na Argasińskiego na policję? Tylko tak uratuje życie Łukasza i dziecka - WIDEO

M jak miłość. Matka Poli znów wróci z perfidnym planem! Rozdzieli Kamila i Anitę kiedy będą razem w nowym domu - WIDEO
M jak miłość: Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: Instagram

Na materiale WIDEO, które zamieściły na swoich profilach na Instagramie Kudeń-Nowosielska i Grzesiewicz, wszyscy aktorzy bardzo dobrze czują się ze sobą na planie. Trudno się dziwić, skoro Ewelina jest prywatnie mamą Hani i żoną (Bartłomieja Nowosielskiego), również grającego w "M jak miłość" - sąsiada Barbary (Teresa Lipowska), Tadeusza. Ale jak już znamy postać graną przez Kudeń-Nowosielską, w serialu miło nie będzie, a może nawet rywalki o serce małej Poli i Kamila "wezmą się za łby"?

Pojawienie się w nowym domu Kamila i Poli w "M jak miłość" Weroniki na pewno nie wróży niczego dobrego. Czy wyrodna matka będzie znów próbowała porwać córkę? A może po prostu uwiedzie niedojrzałego Kamila i zniszczy jego budzącą się do życia relację z piękną i dobrą Anitą?

Zobacz także: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Jasiek dostanie przerażający list od syna! Lotta zmieni Antosiowi imię. A to dopiero początek wojny o dziecko - ZWIASTUN

M jak miłość odc. 1577. Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość: Ewelina Kudeń-Nowosielska (Weronika, matka Poli)

i

Autor: Instagram
M jak miłość odc. 1576. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1576. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze