M jak miłość. Franka po dramacie jaki przeżyje z synem znajdzie nową przyjaciółkę! To jej zwierzy się z brudów z przeszłości?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Franka po dramacie jaki przeżyje z synem znajdzie nową przyjaciółkę! To jej zwierzy się z brudów z przeszłości?

M jak miłość. Franka po dramacie jaki przeżyje z synem znajdzie nową przyjaciółkę! To jej zwierzy się z brudów z przeszłości?

2022-07-08 13:58

Zmiany u Franki (Dominika Kachlik) w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej są pewne. Góralka zyska nowe osoby w swoim życiu i niestety póki co nie chodzi o zajście w ciążę z Pawłem (Rafał Mroczek), chociaż o to też się postarają. Franka tak zakręciła się we własnych kłamstwach, że trudno jej będzie się z tego wygrzebać, ale za to doceni wsparcie, jakie dadzą jej bliscy. Góralka w "M jak miłość" po wakacjach 2022 zyska nową przyjaciółkę? Ta dziewczyna od dawna jest blisko niej, ale dopiero teraz złapią taki kontakt.

Franka zyska nową przyjaciółkę w "M jak miłość" po wakacjach? Wsparcie się przyda

Franka jeszcze bardziej doceni bliskich w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. To oni wyciągną ją z dołka, w który wpadła nakręcając kolejne kłamstwa o ciąży i dziecku. Prawda o istnieniu Adama (Liam Culbreth) wyjdzie na jaw, a syn góralki pojawi się w Polsce wraz z opiekunami Martą i Karolem Lewickimi. Sytuacja Franki pogorszy się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, a ona będzie potrzebowała pomocy. Na szczęście nie zapowiada się na rozstanie Zduńskich, bo chociaż Paweł na pewno oniemieje na wieści o dziecku żony, nie wygląda na to, żeby od niej odszedł. Wręcz przeciwnie, będzie z nią w trudnych momentach, kiedy Franka trafi do szpitala. Zduński postanowi czuwać przy ukochanej i nie odwróci się mimo oszustw. 

Jak się okazuje, Franka z "M jak miłość" może liczyć także na innych. To Ala (Alicja Ostolska) stanie się jej bliska, a aktorki zrobiły sobie nawet wspólne zdjęcie na planie serialu. Dotąd szczególnie się nie kolegowały, ale wszystko może się zmienić w momencie, w którym Paweł zaproponuje żonie wyjazd, o czym pisaliśmy TUTAJ. Właśnie wtedy Zduński zasugeruje, że żona mogłaby powierzyć opiekę nad bistro Ali, Basi (Gabriela Raczyńska) i Ani (Gabriela Świerczyńska). 

Sprawdź: Lilka z M jak miłość błaga wszystkich o wybaczenie! Tak żona Mateusza spróbuje odkupić swoje winy

Widać, że gwiazdy "M jak miłość" lubią się prywatnie, co potwierdzają też zdjęcia z tajemnej imprezy "M jak miłość", gdzie Kachlik i Ostolska trzymały się razem. Teraz Franka będzie musiała liczyć na pomoc Ali w bistro "Nasz Zielony Sad", skoro chce wyjechać z Pawłem. Przypomnijmy, że kiedyś aż trzy kelnerki pracowały dla Kingi (Katarzyna Cichopek), a została sama Ala. Lilka (Monika Mielnicka) zniknęła z bistro, bo wyjechała z bogatym kochankiem Ethanem (Paweł Roman), ale wróciła do Grabiny jeszcze w minionych odcinkach "M jak miłość". Wiadomo już, że Lilka stawi się w bistro i prawdopodobnie poprosi o możliwość przywrócenia do pracy. Trzecią kelnerką była Ewka (Jowita Chwałek), która też nie pokazuje się już w Warszawie i nikt o niej nawet nie wspomina. 

Franka w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" da do zrozumienia Pawłowi, że potrzebuje więcej rąk do pracy. Niewykluczone, że w bistro zaczną pomagać Basia i Ania, które pogodzą się i znów zaprzyjaźnią. Góralka powinna być wdzięczna za to, że mimo kłamstw większość osób nadal za nią stanie i wesprze. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz po powrocie do Grabiny będzie musiał uciekać! Krystian Domagała pokazał kulisy tych scen - ZDJĘCIA

M jak miłość. Poważny kryzys w bistro Kingi! Franka zostanie sama, a Paweł tylko pogorszy sprawę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze