M jak miłość. Ucieczka Franki i Pawła z Warszawy! Zduński pogodzi się z żoną i zabierze ją z dala od wszystkich - WIDEO

i

Autor: Instagram / MTL Max Film M jak miłość. Ucieczka Franki i Pawła z Warszawy! Zduński pogodzi się z żoną i zabierze ją z dala od wszystkich - WIDEO

M jak miłość. Ucieczka Franki i Pawła z Warszawy! Zduński pogodzi się z żoną i zabierze ją z dala od wszystkich - WIDEO

2022-07-09 9:07

Ucieczka Zduńskich z Warszawy w nowym sezonie "M jak miłość"! Po dramacie jaki rozegra się u Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) nastąpi wielkie pojednanie, a Zduński wybaczy żonie kłamstwa. Zobaczy, że nie radzi sobie z błędami, których się dopuściła i zlituje się nad ukochaną. Sytuacja w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie tak poważna, że u Zduńskich dojdzie do ostrej wymiany zdań, a Paweł postanowi wyjechać z dala od wszelkich nieszczęść. Początkowo Frank się nie zgodzi, ale czy to właśnie nie jest dobre rozwiązanie? Uciec i zapomnieć? Sprawdź szczegóły.

Ucieczka Franki i Pawła w nowym sezonie "M jak miłość"! Tak pokonają kryzys?

Franka i Paweł uciekną z Warszawy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach? Właśnie taką propozycję złoży Zduński, który zacznie namawiać żonę, że ma rzucić pracę i udać się z nim gdzieś daleko. W normalnych okolicznościach może byłoby to dość dziwne, bo oboje mają obowiązki, ale przy problemach Franki, jakie przydarzą się jej niebawem, odcięcie od problemów się przyda. Co prawda, góralka sama zgotuje sobie taki los, bo to ona nakłamała i oszukiwała Pawła, że nie ma dzieci.

W rzeczywistości w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej w Polsce zjawi się Adam (Liam Culbreth) wraz z opiekunami Martą i Karolem Lewickimi i to wywoła lawinę zdarzeń.

Franka w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach stanie się zestresowana i skołowana, a sytuacja okaże się tak zła, że góralka wyląduje w szpitalu! Sprawa będzie poważna, a Paweł zapomni o wszelkich nieporozumieniach i oszustwach żony. Postanowi czuwać w szpitalu i jej nie opuszczać. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ula dowie się prawdy o testamencie ojca! To Tadeusz pomoże Lisieckim przycisnąć Horbaczewskiego

Gdzie wyjadą Paweł i Franka w "M jak miłość" po wakacjach?

W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" Paweł uzna, że wyjazd to najlepsza opcja. Tylko tak zapewni żonie spokój i pobędą sami. Wymyśli, że muszą opuścić Warszawę i odciąć się od problemów. Zduński odwiedzi Frankę w bistro "Nasz Zielony Sad" i zaproponuje wspólną ucieczkę! Dokąd? Tego na razie nie wiadomo.

- Ja szukam teraz ludzi do pracy, a nie sama sobie wakacje robić - powie oburzona góralka, kiedy mąż zaproponuje jej wspólny wyjazd. - Spokojnie, wrócimy do weekendu, Basia i Ania na pewno ci pomogą, Ala też - rzuci Zduński, który będzie miał już przyszykowany plan na zabranie żony z dala od problemów.

Może właśnie to jest jakieś wyjście? Żeby wyjechać z Warszawy i zdystansować się od wszystkiego. Paweł w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zadba o zdrowie i bezpieczeństwo Franki, mimo że ta go oszukała. 

Sprawdź: Na Wspólnej, odcinek 3486: Poród Beaty w karetce! Urodzi syna Emila zanim dojedzie do szpitala - ZDJĘCIA

M jak miłość. Poważny kryzys w bistro Kingi! Franka zostanie sama, a Paweł tylko pogorszy sprawę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze