M jak miłość. Nawrócona Ania razem z Basią wpadnie w zasadzkę podłej Zuzy. Przyjaciółka nie pozwoli jej odejść!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Nawrócona Ania razem z Basią wpadnie w zasadzkę podłej Zuzy. Przyjaciółka nie pozwoli jej odejść!

M jak miłość. Nawrócona Ania razem z Basią wpadnie w zasadzkę podłej Zuzy. Przyjaciółka nie pozwoli jej odejść! - ZDJĘCIA

2022-07-08 7:54

Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie wielkie pojednanie Ani (Gabriela Świerczyńska) i Basi (Gabriela Raczyńska)! Przyjaźń kuzynek rozpadła się wskutek buntu Wojciechowskiej i okropnego wpływu podłej Zuzy (Amelia Zawadzka). Córka Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) nawróci się w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, zrezygnuje z mrocznego stylu i prawdopodobnie odpuści rodzicom, ale Zuza się z tym nie pogodzi! Podejrzana koleżanka Wojciechowskiej wścieknie się, że ta znów zbliża się do Basi i postanowi zniszczyć wszystko!

Ania i Basia pogodzą się w "M jak miłość" po wakacjach! 

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2022 przyniesie pojednanie Ani i Basi. Kuzynki mocno się skłóciły, bo Wojciechowska stała się okrutna, wredna i zbuntowała się przeciwko wszystkiemu. Głupie pomysły nawkładała jej do głowy koleżanka Zuza i to z nią Ania piła alkohol i imprezowała. Wojciechowska odwróciła się nie tylko od Basi, ale też Damiana (Oliver Proctor) i Jaśka (Stanisław Dusza). Jak się okazuje, nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach przyniosą zmianę. Przede wszystkim Basia zaskoczy Pawła (Rafał Mroczek), kiedy przejdzie metamorfozę i ufarbuje blond włosy na czarny kolor. Zmieni styl ubierania się na mroczny, tak jak kiedyś Ania.

To może być część planu nawrócenia Wojciechowskiej. Basia znów zbliży się do kuzynki, a na najnowszym nagraniu z Instagrama Amelii Zawadzkiej, czyli serialowe Zuzy widać, że Ania zrezygnuje z czerwonych włosów i czarnych ciuchów. Zuzie nie spodoba się taki obrót sprawy. Zawadzka nagrała młode aktorki z ukrycia i napisała "ja jestem dramą?". To oznacza, że Zuza nie pogodzi się z faktem ponownego zakolegowania się Ani i Basi.

Przeczytaj: M jak miłość. Janek nie żyje? Pojawiły się już czarne scenariusze, że ukochany Soni zginął po ucieczce przed mafią! - ZDJĘCIA

Dowód na pogodzenie się Ani i Basi w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej dała też Dominika Kachlik, czyli serialowa Franka. Aktorka dodała zdjęcie ze spotkania nastolatek, które można zobaczyć w GALERII ZDJĘCIA. Zuzy na nim nie widać, co świadczy o tym, że Ania spróbuje urwać kontakt z koleżanką, przez którą wpadła w kłopoty. Trzeba stwierdzić, że to przez nią Wojciechowska szalała, była okrutna dla Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja. Budzyński w nowych odcinkach "M jak miłość" nie da rady znieść problemów z córką, bo swoje go przerosną. Zdrada Magdy (Anna Mucha) wyjdzie na jaw, a prawnik zacznie ratować małżeństwo. To Basia zajmie się ratowaniem kuzynki ze szponów Zuzy.

Przeczytaj: M jak miłość. Oni wrócą do Mostowiaków w nowym sezonie?! Produkcja dała podjąć decyzję widzom - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze