M jak miłość. Franka nie będzie wiedziała kim Majka jest dla Pawła! Zostanie jej wspólniczką

i

Autor: MTL Maxfilm/ AKPA M jak miłość. Franka nie będzie wiedziała kim Majka jest dla Pawła! Zostanie jej wspólniczką

M jak miłość. Franka nie będzie wiedziała kim Majka jest dla Pawła! Zostanie jej wspólniczką

2021-07-05 13:27

Franka (Dominika Kachlik) z "M jak miłość" jako pierwsza stanie oko w oko z Majką (Laura Samojłowicz), byłą narzeczoną Pawła (Rafał Mroczek) kiedy ta po latach wróci do Polski i do życia Zduńskiego. W nowym sezonie "M jak miłość" obecna ukochana Pawła przeżyje wstrząs na widok żebraczki, która wkroczy do bistro "Nasz Zielony Sad" z błaganiem o jedzenie. Twarz Majki będzie zdradzała ogromne cierpienie, więc Franka zlituje się nad biedaczką. Nieświadoma tego kim naprawdę jest Majka i co ją łączy z Pawłem. Czy prawda w "M jak miłość" wyjdzie na jaw? A może Zduński będzie urywał przed przyszłą żoną swoją eks?

Czy Majka w "M jak miłość" po wakacjach 2021 rozdzieli Frankę i Pawła?

Majka wróci do "M jak miłość" zaraz na początku nowego sezonu po przerwie wakacyjnej, a jej obecność blisko Pawła Zduńskiego będzie miała ogromny wpływ na to co się wydarzy w jego związku z Franką. Już zwiastun "M jak miłość" nie pozostawił żadnych wątpliwości, że powrót Majki wstrząśnie Pawłem, który poczuje jakby los sobie z niego kpił. Dopiero co oświadczył się France, zrozumiał, że to właśnie ona jest jego wielką miłością na całe życie, aż tu nagle w "M jak miłość" po latach pojawi się kobieta, z którą chciał się ożenić, z którą łączyło go coś wyjątkowego.

Nie przegap: Grają razem w M jak miłość, a prywatnie są rodziną! Teraz Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy ogłaszają radosną nowinę

Strach Pawła w "M jak miłość" po wakacjach 2021 przed tym jak Franka przyjmie prawdę o Majce doprowadzi do tego, że Zduński nie od razu powie ukochanej o związku z dziewczyną. A będzie o czym mówić, bo Majka straciła z nim dziewictwo, zgodziła się wyjść za niego za mąż i planowała ślub, ale Magda (Anna Mucha) wszystko między nimi zniszczyła. Bo przecież Majka uciekła od Pawła z zazdrości o jego przyjaciółkę. Choć wtedy w "M jak miłość" odkładała już pieniądze na ślub ze Zduńskich, to ostatecznie nie wytrzymała faktu, że zawsze będzie miała tak potężną rywalkę.

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Sprawdź też: Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną mają powód do radości. Posypały się gratulacje

Niczego nieświadoma Franka w nowym sezonie "M jak miłość" zgodzi się przyjąć Majkę do pracy. Zatrudni byłą narzeczoną Pawła jako kelnerkę w bistro Kingi, oczywiście po uzgodnieniu tego ze Zduńską. Nie dość, że Majka w kolejnych odcinkach "M jak miłość" zaprzyjaźni się z Franką, udając, że wcale nie jest jej rywalką, to jeszcze będzie prowadziła przed wszystkimi swoją grę.

A bliskość Pawła, który po sąsiedzku z bistro "Nasz Zielony Sad" prowadzi swoja "Rowerownię" jeszcze bardziej skomplikuje relacje między całą trójką. Do tego stopnia, że ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" stanie pod znakiem zapytania.

M jak miłość: Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: Instagram
M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz), Franka (Dominika Kachlik)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze