M jak miłość. Ślub Pawła i Franki z tragedią w tle. Nikt nie spodziewa się tego co się wydarzy!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ślub Pawła i Franki z tragedią w tle. Nikt nie spodziewa się tego co się wydarzy!

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki z tragedią w tle. Nikt nie spodziewa się tego co się wydarzy!

2021-07-05 12:30

Wszyscy w "M jak miłość" czekają na ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik), ale zanim zakochani zostaną małżeństwem, o ile faktycznie do ślubu dojdzie, czeka ich seria tragicznych zdarzeń. Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2021 rozpocznie się od nerwowych przygotowań Franki do tego, by zostać żoną Pawła. Po romantycznych zaręczynach narzeczeni ustalą szybki termin ślubu. Ale na przeszkodzie staną im poważne kłopoty i byli kochankowie, którzy połączą siły, by zniszczyć szczęście Zduńskiego i jego przyszłej żony. W tle będą nawet narkotyki! Poznajcie szczegóły co się wydarzy dalej w "M jak miłość".

Czy Paweł i Franka z "M jak miłość" wezmą ślub w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Czy w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Paweł i Franka wezmą ślub, który był tak szumnie zapowiadany podczas zaręczyn w finale minionego sezonu? Już wtedy stało się jasne, że jedna osoba za nic w świecie do tego nie dopuści. Bandyta recydywista Krzysiek (Michał Chruściel) przysiągł sobie, że nie pozwoli, żeby Franka została żoną Zduńskiego. To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach dawny narzeczony Franki opracuje okrutny plan jak rozbić jej związek. Będzie chciał zabić Pawła, by ten nie poślubił jego ukochanej?! Już raz próbował pozbyć się tak Zduńskiego, kiedy potrącił go samochodem.

Nie przegap: Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną mają powód do radości. Posypały się gratulacje

Wszystko wskazuje na to, że w "M jak miłość" Krzysiek nie cofnie się przed niczym, żeby Franka nie została żoną Pawła. A jego wspólniczką zostanie Majka! Była narzeczona Zduńskiego wróci po ponad 10-ciu latach do Polski i nie będzie już tą samą miłą, skromną dziewczyną co kiedyś. Powrót Majki do "M jak miłość" i do życia Pawła będzie wiązał się z mrocznymi tajemnicami z jej przeszłości. Zagadkowa śmierć matki, uzależnienie od narkotyków, bieda zrobią z niej wrak człowieka. A do tego Majka w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie pod silnym wpływem bandyty Krzyśka.

Tragedia w "M jak miłość" będzie goniła tragedię w kolejnym sezonie. A najgorsze będzie to, że to Franka wyciągnie pierwsza do Majki pomocną dłoń. Gdy zaniedbana, brudna tajemnicza kobieta zjawi się w bistro Kingi "Nasz Zielony Sad", menadżerka okaże jej litość. Majka będzie żebrała u Franki o jedzenie, a ukochana Pawła w nowych odcinkach "M jak miłość" zatrudni ją w lokalu. Nie wiedząc kim naprawdę jest Majka! 

M jak miłość. Leszek po zaręczynach z Joasią będzie grał na dwa fronty z młodszą kochanką - WIDEO

Sprawdź też: Grają razem w M jak miłość, a prywatnie są rodziną! Teraz Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy ogłaszają radosną nowinę

Co ze ślubem Pawła i Franki w "M jak miłość" po wakacjach 2021? Szczęście widocznie nie jest pisane tej parze, bo do tej pory na planie serialu zakochani nie powiedzieli "tak". Odcinki "M jak miłość" kręcone są z prawie czteromiesięcznym wyprzedzeniem i dotąd żadnego ślubu nie było. A to oznacza, że do końca tego roku widzowie nie zobaczą w "M jak miłość" jak Paweł żeni się czwarty raz.

Zobaczcie w naszej GALERII najnowsze ZDJĘCIA Pawła i Franki z planu "M jak miłość", jeszcze przed ślubem >>>

M jak miłość, odc. 1594: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1552. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze