M jak miłość. Barbara i Józek zostaną parą w nowym sezonie? Posypały się gratulacje! Przy Modrym rozkwitnie jeszcze bardziej - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Barbara i Józek zostaną parą w nowym sezonie? Posypały się gratulacje! Przy Modrym rozkwitnie jeszcze bardziej - ZDJĘCIA

M jak miłość. Barbara i Józek zostaną parą w nowym sezonie? Posypały się gratulacje! Przy Modrym rozkwitnie jeszcze bardziej - ZDJĘCIA

2022-06-26 20:23

Radosne wieści z "M jak miłość"! Jedno zdjęcie Barbary (Teresa Lipowska) i Józka Modrego (Stefan Friedmann), zapowiedź nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2022 wystarczyło, żeby posypały się gratulacje i życzenia dla pary zakochanych seniorów. Od dawna tych bohaterów łączy przyjaźń, piękne uczucie, które jednak ze strony Józefa przerodziło się w coś więcej. Barbara stała się dla niego najbliższą osobą, dzięki niej zapomniał o samotności. Kolejne odcinki "M jak miłość" przyniosą rozkwit miłości Modrego do seniorki rodu Mostowiaków. Dzięki niemu Barbara wprost rozkwitnie. Zobacz ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

Piękna miłość połączy Barbarę i Józka Modrego w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022

Barbara i Józek Modry w "M jak miłość" po wakacjach 2022 będą jeszcze bliżej! W oczach wielu mieszkańców Grabiny, członków rodziny Mostowiaków nadal będą uchodzili za serdecznych przyjaciół, którzy spędzą ze sobą mnóstwo czasu i dzięki temu jesień życia upływa im na przyjemnych pogawędkach, spacerach i spotkaniach, ale coś jednak będzie na rzeczy. Wystarczy spojrzeć na nowe zdjęcie Barbary i Modrego, które ukazało się na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Facebooku. Nie padło tam żadne słowo o tym, że seniorzy zostaną parą i będą razem, ale fani wiedzą już swoje.

Spojrzenie Józka i radość w wypisana na twarzy Barbary w nowym sezonie "M jak miłość" aż biją po oczach. Nic dziwnego, że nie trzeba było długo czekać na reakcję miłośników "M jak miłość", którzy w napięciu oczekują na kolejne odcinki, tęsknią za Mostowiakami i innymi bohaterami serialu i przez to odliczają dni do rozpoczęcia następnego sezonu. Komentarze pod zdjęciem kwitnącej Barbary i zakochanego w niej Józka mówią jasno, że ta dwójka stanie się nie tylko wzorem pięknej przyjaźni, ale dojrzałej miłości.

Nie przegap: Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan wraca w nowej roli w serialu! Wiemy, kogo teraz zagra - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. Paweł i Franka usłyszą kolejną diagnozę u ginekologa! Najpierw poznają syna Adama, a później Zduńska będzie w ciąży?

"Super parę tworzą. Miłość nie wybiera wieku???. Uwielbiam ich oglądać i bardzo żałuję że nie ma mojego ukochanego serialu w wakacje ?❤️"

"Zakochana para ❤️??"

"Miłość kwitnie, Basia promienieje, a Józkowi aż się oczy świecą?"

"Super para. Panią Teresę bardzo podziwiam uwielbiam oglądać w wolnych chwilach M jak Miłość .Jest Pani wspaniała .Najlepszy mój serial..Pozdrawiam serdecznie ♥️♥️"

O romansie Barbary i Józka w "M jak miłość" po wakacjach 2022 nie może być mowy, bo nie pozwala im na to wiek. Ale to nie wyklucza zakochania, miłości, która pomoże parze seniorów cieszyć się życiem aż do końca. Nie jest żadną tajemnicą, ze dzięki Modremu seniorka rodu Mostowiaków nie raz pokonała trudne chwile zwątpienia, depresji, samotności. Mimo, że od śmierci jej ukochanego męża Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) minęło już pięć lat, Barbara nie raz łapała się na tym, że brakowało jej Lucka coraz bardziej. Poza tym w minionym sezonie "M jak miłość" dobijała ją tęsknota za wnukiem Mateuszem (Krystian Domagała), synem Markiem (Kacper Kuszewski).

Barbara i Modry w "M jak miłość" spędzali razem sporo czasu! Doszło nawet do tego, że przyjaciółka Mostowiakowej, Zofia Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zaczęła ich posądzać o romans i rozsiewać obrzydliwe plotki. W nowym sezonie "M jak miłość" Józek wciągnie Barbarę w swoją intrygę, że połączyć dwie samotne osoby... Dzięki temu między uczucie łączące parę przyjaciół rozkwitnie jeszcze bardziej.

M jak miłość. Barbara zmieni się nie do poznania. Tak ją odmłodzi Józef Modry!
Najnowsze