M jak miłość. To Modry połączy Jagodę i Tadeusza w nowym sezonie! Wymyśli z Barbarą niezłą intrygę

i

Autor: Instagram M jak miłość. To Modry połączy Jagodę i Tadeusza w nowym sezonie! Wymyśli z Barbarą niezłą intrygę

M jak miłość. To Modry połączy Jagodę i Tadeusza w nowym sezonie! Wymyśli z Barbarą niezłą intrygę

2022-06-10 14:29

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Jagoda (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) będą razem za sprawą Modrego (Stefan Friedmann)! Mimo iż początki ich znajomości nie zwiastowały niczego dobrego, tak cwana intryga Józka i Barbary (Teresa Lipowska) sprawi, że między tą dwójką naprawdę zaiskrzy! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Modry i Mostowiakowa wpadną na plan, jak zeswatać ze sobą Jagodę i Tadeusza i od razu wcielą go w życie! Na rezultaty nie będą musieli długo czekać! Poznajcie szczegóły!

Jagoda i Tadeusz razem w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022, dzięki Józkowi i Barbarze!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 na drodze Tadeusza znów stanie Jagoda, z którą do tej pory nie układało mu się najlepiej! Siostrzenica Modrego zrobiła z sympatycznego sadownika worek treningowy, na którym wyżywała się za problemy z przeszłości, gdy była księgową mafii i okradła gangsterów na grube pieniądze, które ukryła w mieszkaniu wujka! Jagoda wyładowywała swoją złość na Tadeuszu, gdy Irma (Anna Jarosik) już dłużej nie chciała jej kryć bez większej zapłaty i wyzywała go od grubasów. Urażony Kiemlicz uznał, że jego noga więcej w sklepie Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) niepostanie, przez Jagoda zdała sobie sprawę, e przegięła. Siostrzenica Modrego próbowała go przeprosić i upiekła dla niego nawet ciasto, ale zamiast cukru dodała do niego masę soli i Tadeusz myślał, że chciała go jeszcze otruć! Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 ich relacja zmieni się o 180 stopni, a winnym tego będzie Józek!

Patrz też: Dramat na planie M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów się skarży w jakich warunkach muszą pracować – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak rozwinie się miłość Jagody i Tadeusza w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 jak podaje swiatseriali.interia.pl to Józek jako pierwszy uzna, że Jagoda i Tadeusz byliby idealną parą! Co więcej, dokładnie takie samo zdanie będzie miała Barbara, dzięki czemu seniorzy dojdą do wniosku, że muszą pomóc ich miłości!  

- Ładna byłaby z nich para – stwierdzą zgodnie.

Józek w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 nie będzie tracił czasu i wymyśli z Barbarą jak ich połączyć! Senior zaproponuje sadownikowi, aby zajął się jego ogrodem, dzięki czemu spędzi więcej czasu z Jagodą i będzie miał okazję lepiej ją poznać! Siostrzenica Modrego i Kiemlicz wbrew pozorom zaczną się świetnie dogadywać i wreszcie zrozumieją, że więcej ich jednak łączy niż dzieli!  

Zobacz także: M jak miłość. Zdradzona przez wszystkich Magda w nowym sezonie dopuści do siebie tylko Kingę – WIDEO, ZDJĘCIA

Tadeusz w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 szybko zauroczy się Jagodą, w której zobaczy kandydatkę na kolejną swoją narzeczoną. Do tej pory Kiemlicz nie miał do nich szczęścia, gdyż jego pierwsza ukochana zginęła w tragicznym wypadku samochodowym, zaś druga Ola (Justyna Karłowska) nie zdążyła nią zostać, gdyż zamiast Tadeusza wybrała męża Dariusza (Paweł Paprocki)! Jednak Kiemlicz uzna, że do trzech razy sztuka i szybko zacznie bajerować Jagodę, która da się nabrać na jego tanie sztuczki!

- No jeszcze może powiesz mi, że boisz się kobiet, co? - zapyta Jagoda.

- A żebyś wiedziała. Szczególnie takich ładnych jak ty! – przyzna Tadeusz, czym szybko wkupi się w jej łaski!

Co więcej, obecność Tadeusza w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 pozwoli ochronić Jagodę przed jej brudną przyszłością. Gangsterzy w końcu znajdą ją w mieszkaniu Modrego i zaczną domagać się zwrotu należności, jednak Kiemlicz koncertowo się z nimi rozprawi! Wygląda na to, że pomysł Józka i Barbary będzie strzałem w dziesiątkę!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2022. Magda w szpitalu! Jej chore serce nie wytrzyma zdrady Andrzeja i ciąży Julii. Nie będzie przy niej męża - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze