M jak miłość. Zdradzona przez wszystkich Magda w nowym sezonie dopuści do siebie tylko Kingę – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Zdradzona przez wszystkich Magda w nowym sezonie dopuści do siebie tylko Kingę – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Zdradzona przez wszystkich Magda w nowym sezonie dopuści do siebie tylko Kingę – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-06-11 9:05

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i kłamstwie wszystkich przyjaciół, którzy go kryli! To Kamil (Marcin Bosak) wziął na siebie seks z Julią (Marta Chodorowska) i kazał Adamowi (Jacek Kopczyński) milczeć, ale plotka rozniosła się z promieniami światła i dotarła nie tylko do samej zainteresowanej, Anity (Melania Grzesiewicz), ale i Zduńskich! Prawda o zdradzie Andrzeja miała nigdy nie wyjść na jaw, ale w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 zrozpaczona Magda o wszystkim się dowie i tylko Kindze (Katarzyna Cichopek) pozwoli uczestniczyć w swoim cierpieniu! Zobacz te sceny w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

 Magda w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 dowie się, że o zdradzie Andrzeja jako ostatnia! Odkryje kłamstwo przyjaciół i wybaczy tylko Kindze!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 sprawdzi się powiedzenie, że kłamstwo ma krótkie nogi! Magda w końcu dowie się o zdradzie Andrzeja, ale jednocześnie o zdradzie wszystkich przyjaciół, którzy go kryli! To Kamil jako pierwszy rozpoczął tę lawinę kłamstw, gdy wziął na siebie seks z Julią i kazał Adamowi milczeć. Niestety, Werner nie umiał zbyt długo dochować tajemnicy i jeszcze tego samego dnia powiedział o zdradzie Kamila Magdzie, a chwilę później Kindze, a finalnie i Anicie! O wszystkim wiedział również Piotrek (Marcin Mroczek), któremu szepnęła o tym Magda! Tym samym już wszyscy wiedzieli o zdradzie Kamila, a gdy Gryc przyznał się przed Anitą, że tak naprawdę to Andrzej, a nie on przespał się z Julią i gdy Adam usłyszał tą samą wersję od Sylwii (Hanna Turnau) to dowiedzieli się o tym i Zduńscy! W końcówce sezonu wszyscy byli już zmęczeni kryciem zdrady Andrzeja i udawaniem głupa przed Magdą, ale nie mieli innego wyboru z uwagi na jej chore serce, które mogłoby tego nie wytrzymać!

Patrz też: M jak miłość. Bartek będzie blisko chorej Magdy w nowym sezonie! To wyznanie Arkadiusza Smoleńskiego mówi wszystko – WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak tylko Kinga zostaje przy Magdzie w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

W końcówce sezonu „M jak miłość” przed wakacjami zarówno Kinga, jak i Anita miały wątpliwości, czy aby na pewno powinny kryć zdradę Andrzeja przed Magdą! W końcu Budzyńska miała prawo dowiedzieć się prawdy i sama podjąć decyzję, co dalej z tym zrobić.

- Sytuacja z Magdą jest straszna! Nie życzę nikomu by się w takiej znalazł, bo ukrywanie takiej tajemnicy przed najlepszą przyjaciółką jest chyba najgorszym, co może się wydarzyć. To jest tzw. białe kłamstwo. Kinga przecież nie kłamie wprost, po prostu nie mówi, mając nadzieję, że relacja Magdy i Andrzeja się wyprostuje. Z drugiej strony Magda ma prawo, żeby poznać prawdę i żeby podjąć własną decyzję. To nie powinna być decyzja ani Piotra, ani Kingi, ani nikogo innego. Myślę, że gdyby Kinga mogła cofnąć czas, to podjęłaby inną decyzję - mówiła Kataryna Cichopek w „Kulisach M jak miłość”.

- Jest to sytuacja bardzo trudna. Magda ma prawo wiedzieć, ale czy moralnym byłoby, żeby powiedziała jej o tym Anita? Czy to nie Andrzej powinien powiedzieć co się wydarzyło? No tutaj Anitą cały czas szarpią dwa przeciwstawne bieguny. Powiedzieć czy nie powiedzieć, czy wychodzić w jakiś sposób przed szereg czy nie. Plus oczywiście presja ze strony chłopaków, żeby nie mówić jest też bardzo silna. Jest to sytuacja wręcz patowa, która wpływa na to jak się pracuje, jak wszyscy ze sobą rozmawiają – dodaje Melania Grzesiewicz w „Kulisach M jak miłość”.

Zobacz także: M jak miłość. Julia pokona Magdę w nowym sezonie. Da Andrzejowi coś, czego nigdy nie otrzymał od żony – WIDEO

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Magda jednak sama dowie się o zdradzie Andrzeja, gdy jak pisaliśmy jako pierwsi znajdzie w rzeczach męża breloczek z serduszkiem, w które będzie wpisane imię Julia. Wtedy Budzyńska zrozumie, że to nie Kamil przespał się z Julia tylko Andrzej, dlatego tak dziwnie zachowywał się od czasu powrotu z delegacji we Wrocławiu! Przy okazji odkryje, że o zdradzie Andrzeja wiedzieli wszyscy poza nią! Zrozpaczona Budzyńska w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 nie będzie mogła darować najbliższym, że oszukali ja w tak podły sposób i zaszyje się w siedlisku, gdzie wyleje morze łez. Jak pokazuje Anna Mucha na swojej relacji na Instagramie w swoim cierpieniu pozwoli uczestniczyć tylko Kindze, która stanie po jej stronie, okaże jej ogromne wsparcie i skarci Andrzeja za zdradę!

- Chodź, idziesz? Będziesz przy mnie? Ze mną? – dopyta Magda.

- Kochanie, wskakuję do łóżka – potwierdza Kinga.

- Widzicie, jak nasze życie się potoczyło inaczej zupełnie – zdradza Budzyńska.

- Nieprzyjemnie – dodaje Zduńska.

- Trzeba było Andrzej nas nie zdradzać znaczy mnie nie zdradzać – oburza się.

- Andrzej! – grozi mu palcem Kinga.

Niestety, zdrada Andrzeja okaże się zbyt dużym obciążeniem dla chorego serca Magdy, które jak informowaliśmy jako pierwsi, po prostu nie wytrzyma! Budzyńska trafi do szpitala, gdzie nie będzie przy niej męża, a zostaną z nią jedynie Kinga i Bartek (Arkadiusz Smoleński), którzy będą wspierać ją w walce o życie!

- My dalej kręcimy, zmieniliśmy tylko lokalizację. Jesteśmy w szpitalu… - mówi przygnębiona Kinga.

Spójrz również: M jak miłość. Katarzyna Cichopek pokazała, jak oszukają na planie. Zdradził ich jeden szczegół – WIDEO

M jak miłość. Zdradzona przez wszystkich Magda dopuści do siebie tylko Kingę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze