M jak miłość. Julia pokona Magdę w nowym sezonie. Da Andrzejowi coś, czego nigdy nie otrzymał od żony – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Julia pokona Magdę w nowym sezonie. Da Andrzejowi coś, czego nigdy nie otrzymał od żony – WIDEO

M jak miłość. Julia pokona Magdę w nowym sezonie. Da Andrzejowi coś, czego nigdy nie otrzymał od żony – WIDEO

2022-06-08 13:12

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Magda (Anna Mucha) w końcu dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek), a na dodatek o ciąży kochanki! Malicka odbierze wyniki badań DNA, z których jasno będzie wynikało, że to Budzyński jest ojcem jej dziecka, a nie jej mąż! Z tego względu Budzyński otoczy kochankę szczególną opieką w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 i w tym aspekcie wygra z Magdą! Malicka doskonale zda sobie sprawę, że będzie miała w tym znaczną przewagę nad Budzyńską i nie mieszka z tego nie skorzystać! Poznajcie szczegóły i zobaczcie WIDEO z tych scen w „Kulisach M jak miłość”.

Julia odbierze Magdzie Andrzeja w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022? W tym aspekcie Budzyńska jej nie dorówna

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 zdrada Andrzeja w końcu przestanie być tajemnicą, a Magda dowie się, że okłamywał ją nie tylko mąż, ale i wszyscy przyjaciele! Wiadomość o ciąży kochanki Andrzeja, z zarazem jego zdrady przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony i całkowicie wstrząśnie Budzyńską, która prędzej podejrzewałaby o najgorsze siebie niż męża!

- Ta zdrada jest podwójna albo wyjątkowo dotkliwa. Cios spadnie na Magdę z absolutnie niespodziewanej strony – mówi Anna Mucha w „Kulisach M jak miłość”.

Magda dowie się o zdradzie Andrzeja w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 w Siedlisku, gdzie w rzeczach męża odnajdzie breloczek z serduszkiem, w którym będzie wpisane imię Julia! Dopiero wtedy Budzyńska zrozumie, że to nie Kamil (Marcin Bosak) przespał się z Julią na delegacji we Wrocławiu, o czym powiedział jej Adam (Jacek Kopczyński) tylko Andrzej, a Gryc tylko wziął zdradę na siebie!

Patrz też: M jak miłość. Katarzyna Cichopek pokazała, jak oszukają na planie. Zdradził ich jeden szczegół – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Julia wygrywa z Magdą w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Julia odbierze wyniki badań DNA na ojcostwo swojego dziecka, z których jasno będzie wynikać, że to Andrzej jest ojcem jej dziecka, a nie jej mąż! Malicka zda sobie sprawę, że w tej sytuacji może to oznaczać koniec Budzyńskich i nawet zacznie się wahać, czy powinna do tego doprowadzić, mimo iż sama od początku miała taki cel. Kochance Andrzeja najzwyczajniej w świecie zrobi się po portu żal Budzyńskiej!

- Julia wie o tym, że to było, bo teraz trzeba już powiedzieć, że było dobre małżeństwo. Trudno jest jej spotkać się z Magdą i powiedzieć jej o tym, co się stało. Chociaż wie, że uczciwie by było w stosunku do Magdy, gdyby była świadoma tego – mówi Marta Chodorowska w „Kulisach M jak miłość”.

Jednak Sylwia (Hanna Turnau) w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 uzna, że nie zważając na wszystko Magda powinna dowiedzieć się o zdradzie Andrzeja, a tym bardziej o dziecku i napuści na nią Julię! Przyjaciółka zasugeruje jej, że w tej sytuacji ma nad Magdą sporą przewagę i nie może tego zaprzepaścić.

- Naprawdę chcesz to tak zostawić? Oddać walkowerem? - nakręci ją.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2022. Julia nie odpuści Andrzejowi, bo Sylwia jej na to nie pozwoli! Przyjaciółka nastawi ją przeciwko Magdzie - WIDEO, ZDJĘCIA

Wtedy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Julia zrozumie, że jest o co walczyć, gdyż jest w stanie dać Andrzejowi coś, czego przez tyle lat nie dostał od chorej żony! Malicka zrozumie, że w tym aspekcie Magda z pewnością jej nie pokona i to może być jej karta przetargowa w walce o Budzyńskiego!

- Budzyński i Magda nie mają dziecka. Julia będzie mieć to dziecko z Andrzejem. Na pewno jest jej żal Magdy, wie, że ta informacja na pewno ją skrzywdzi. Myślę, że czuje to jako kobieta – puentuje Marta Chodorowska w „Kulisach M jak miłość”.

Tym bardziej, że gdy Budzyński dowie się w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022, że to on jest ojcem dziecka Julii, otoczy kochankę szczególną opieką. Andrzej zjawi się w szpitalu, w którym będzie przebywać ciężarna prawniczka, będzie rozmawiał z lekarzami na temat stanu jej i dziecka, a także wyręczał ją w poszczególnych czynnościach! Czy dziecko Julii i Andrzeja ostatecznie położy na szalę małżeństwo Budzyńskich? Czy dzięki ciąży Malickiej uda się odebrać Budzyńskiej męża? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: M jak miłość. Tadeusz zadrze z mafią w nowym sezonie! Romans z Jagodą źle się skończy - WIDEO

M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Julia straci dziecko Budzyńskiego w nowym sezonie?
Najnowsze