M jak miłość. Katarzyna Cichopek pokazała, jak oszukają na planie. Zdradził ich jeden szczegół – WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Katarzyna Cichopek pokazała, jak oszukają na planie. Zdradził ich jeden szczegół – WIDEO

M jak miłość. Katarzyna Cichopek pokazała, jak oszukają na planie. Zdradził ich jeden szczegół – WIDEO

2022-06-09 8:19

Szok na planie „M jak miłość”! Katarzyna Cichopek zdradziła na swojej relacji na Instagramie jak scenarzyści oszukują widzów najchętniej oglądanego serialu przez Polaków i jak odbija się to na samych bohaterach! Do tej pory aktorom z „M jak miłość” udawało się to ukrywać, jednak teraz żona Piotrka (Marcin Mroczek) podzieliła się z fanami zaskakującymi wieściami, których już nie dało się już ukryć! Wszystko przez jeden zaskakujący szczegół, który udaremnił to kłamstwo! Poznajcie szczegóły i obejrzyjcie WIDEO z planu „M jak miłość”!

Kłamstwo na planie „M jak miłość”! Tak ukrywają to przed widzami

Aktorzy „M jak miłość” intensywnie pracują na planie, na którym kręcą się już nowe odcinki, które widzowie zobaczą jesienią na antenie TVP2. Oczywiście, są one nagrywane z dużym wyprzedzeniem po to, aby nikogo nie zaskoczyły nagłe zmiany w ramówce. Wrześniowe odcinki są już nakręcone, co potwierdziła Dominika Kachlik, serialowa Franka na swoim Instagrmie.

- Wrześniowe odcinki już nakręcone :) – odpowiada Franka z „M jak miłość” na pytanie jednego z fanów serialu.

Wydawałoby się zatem, że scenarzyści „M jak miłość” obecnie nagrywają sceny do późniejszych odcinków, jednak prawda okazała się być zupełnie inna! Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga zdradziła, że wcale tak nie jest i pokazała, w jaki sposób oszukują widzów uwielbianego serialu przez Polaków!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2022. Julia nie odpuści Andrzejowi, bo Sylwia jej na to nie pozwoli! Przyjaciółka nastawi ją przeciwko Magdzie - WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Kinga zdradza wielką tajemnicę produkcji "M jak miłość" >>>

Kinga z „M jak miłość” zamieściła na swoim Instagramie relację, na której widzimy, że aktualnie przebywa w Grabinie. Co ciekawe, nie ma z nią ani Piotrka ani jej dzieci: Lenki (Olga Cybińska), Miśka (Aleksander Bożyk) czy bliźniaczek Emilki (Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka), a na filmiku widzimy jedynie babcię Barbarę (Teresa Lipowska).

Katarzyna Cichopek zdradziła, że aktualnie kontynuują scenę, która była nagrywana już dużo wcześniej! Ten fakt pewnie nigdy nie wyszedłby na jaw, gdyby nie jeden szczegół, który udaremnił to kłamstwo! Wszystko przez pogodę, która kolejny raz okazała się być zdradliwa i spłatała figla nie tylko scenarzystom „M jak miłość”, ale i również samej Kindze!

- Nagrywamy scenę, która jest kontynuowana. Zaczęliśmy ją nagrywać, kiedy była zupełnie inna pogoda i było zimno. Teraz mamy 30 stopni, ale kontynuacja to kontynuacja, więc oto mój piękny, gruby i ciepły sweter, który mnie dogrzewa – tłumaczy Katarzyna Cichopek na swoim Instagramie.

Zobacz także: M jak miłość. Tadeusz zadrze z mafią w nowym sezonie! Romans z Jagodą źle się skończy - WIDEO

Jak widzimy warunki na planie „M jak miłość” nie są łatwe, a aktorom przychodzi pracować przy różnej pogodzie, której nie da się przewidzieć. Pierwotnie sweter Kindze bardzo się przydał, jednak przy tym skwarze, jaki mamy na zewnątrz z pewnością niełatwo jej się gra. Aktorzy i scenarzyści muszą oszukiwać fanów, aby ukryć to, na co nie mają wpływu, ale czego nie robi się dla widzów, którzy już z niecierpliwością czekają na nowe odcinki „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022!

Spójrz również: M jak miłość. Jagoda da się nabrać na stary numer Tadeusza w nowym sezonie! Tak zdobędzie kolejną narzeczoną – WIDEO

M jak miłość. Katarzyna Cichopek pokazała, jak oszukają na planie. Zdradził ich jeden szczegół
Najnowsze