M jak miłość. Barbara i Józef Modry rozpoczną razem nowe życie. Mostowiakowa zmieni się nie do poznania  - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Barbara i Józef Modry rozpoczną razem nowe życie. Mostowiakowa zmieni się nie do poznania - ZDJĘCIA

M jak miłość. Barbara i Józef Modry rozpoczną razem nowe życie. Mostowiakowa zmieni się nie do poznania - ZDJĘCIA

2021-01-11 13:27

Uczucie, jakie w "M jak miłość" połączyło Barbarę (Teresa Lipowska) i Józefa Modrego (Stefan Friedmann) to piękna, bezinteresowna przyjaźń, która dla dwójki seniorów jest lekarstwem na samotność. Nowe odcinki "M jak miłość" przyniosą jednak zwrot w życiu tej pary bohaterów. Barbara przy Modrym zmieni się nie do poznania. Seniorka rodu Mostowiaków nie będzie już tylko idealną babcią, która gotuje pierogi, piecze ciasta i rozwiązuje rodzinne spory. Relacje Barbary i Józefa ulegną zmianie! Czy będą mieli romans?

Co będzie w "M jak miłość" między Barbarą a Józefem Modrym?

Barbara i Józef Modry z "M jak miłość" mają za sobą wiele dramatycznych momentów, a ich przyjaźń przetrwała nawet intrygi podłej opiekunki Oli (Magdalena Rembacz), która chciała wziąć ślub z seniorem i go zabić! To Mostowiakowa dosłownie w ostatniej chwili uratowała Józefa przed śmiercią. Po tej traumie Józef zrozumiał, że Barbara jest najbliższą mu osobą. Odważył się nawet wyznać jej swoje uczucia. Jakiś czas temu w "M jak miłość" oboje zgodnie uznali, że pozostaną przyjaciółmi już do końca życia. - Widzisz Basiu, ty i ja już przeżyliśmy miłość swojego życia i jakie to szczęście, że mamy tylu przyjaciół. A tak sobie myślę, że przyjaźń nasza jest wyjątkowa... 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

Ale wątek Barbary i Modrego w nowych odcinkach "M jak miłość" już wkrótce pójdzie w zaskakującym kierunku. Seniorzy będą w tak dobrej formie, że postanowią razem rozpocząć jakiś kolejny etap życia. O romansie tej pary bohaterów nie może być jednak mowy, bo Barbara do śmierci pozostanie wierna swojemu ukochanemu Lucjanowi (śp. Witold Pyrkosz).

Teresa Lipowska uchyliła jednak rąbka tajemnicy i zdradziła co czeka Barbarę w kolejnych odcinkach "M jak miłość" kiedy u jej boku coraz częściej będzie się pojawiał Józef. Dzięki przyjacielowi Mostowiakowa coraz częściej będzie wyrywała się z domu w Grabinie i angażowała w sprawy bliskich przyjaciół oraz rodziny.

- Chciałabym mieć jakiś aktywny wątek. Zresztą teraz wszedł takowy z Józefem Modrym. Barbara zaczyna być bardziej aktywna. Nie tylko w kontaktach z rodziną, ale i w stosunku do znajomych i przyjaciół. Nie chcę, żeby jej rola to było tylko gotowanie, sprzątanie i dbanie o to, by upiec dobrą szarlotkę czy zrobić dobre pierogi. Chciałabym, żeby życie stawiało przed nią jakieś problemy, które mogłyby mnie poruszyć - ujawniła aktorka  z "M jak miłość" w wywiadzie dla magazynu "Kurier TV".

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją

Nie przegap: M jak miłość. Barbara Lipowska stanowczo o odejściu z serialu! Ucina wszystkie plotki

Nie ma jednak obaw, by w "M jak miłość" Barbarę i Modrego połączył romans i by wdowa po Lucjanie zdradziła pamięć ukochanego męża, z którym przeżyła ponad 50 lat. - Barbara i Lucjan to było wspaniałe małżeństwo, po którym zostały cudowne wspomnienia. Barbara nie mogłaby się teraz zdecydować na nowy związek. Po pierwsze, już nie w tym wieku, po drugie, po prostu nie byłoby to zgodne z jej charakterem. Ona może Modremu pomóc, ale romanse nie wchodzą w rachubę. Zresztą myślę, że telewidzowie przestaliby mnie za tę "zdradę" lubić, a na ich sympatii mi zależy - dodała Lipowska.

M jak miłość, odcinek 1543, Barbara (Teresa Lipowska), Józef Modry (Stefan Friedmann)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1543, Barbara (Teresa Lipowska), Józef Modry (Stefan Friedmann)
M jak miłość po wakacjach 2020. Barbara (Teresa Lipowska), Józef Modry (Stefan Friedmann)

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Barbara (Teresa Lipowska), Józef Modry (Stefan Friedmann)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze