M jak miłość, odcinek 1640: Obrzydliwe plotki o romansie Barbary z Modrym! Józek będzie grał na dwa fronty

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1640: Obrzydliwe plotki o romansie Barbary z Modrym! Józek będzie grał na dwa fronty

M jak miłość, odcinek 1640: Obrzydliwe plotki o romansie Barbary z Modrym! Józek będzie grał na dwa fronty

2022-02-03 11:52

W 1640 odcinku „M jak miłość” Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) i Żak (Krzysztof Tyniec) nakryją Barbarę (Teresa Lipowska) jak po nocy wymyka się z mieszkania Józka (Stefan Friedmann)! Małżeństwo natychmiast zgodnie uzna, że ich przyjaciele mają romans i to przed nimi ukrywają! Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, gdyż jeszcze w 1640 odcinku „M jak miłość” Robert nakryje Modrego z o wiele młodszą kochanką, z którą nawet się nie kryję! Zdegustowany Żak od razu poinformuje o Zosię, która przekonana, że zdradza Basię, wyrządzi mu karczemną awanturę!

"M jak miłość" odcinek 1640 - wtorek, 22.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1640 odcinku „M jak miłość” Zosia i Robert nabiorą podejrzeń, że Basię i Józka łączy coś więcej niż tylko przyjaźń! Nic dziwnego w końcu ostatnio spędzają ze sobą sporo czasu, a Modry jest w domu Mostowiaków bardzo częstym gościem! Poza Basią i jej rodziną, Józek nie ma w Grabinie innych krewnych poza siostrzenicą Jagodą (Katarzyna Kołeczek), która dopiero w 1635 odcinku „M jak miłość” wyjdzie z więzienia! Już raz Modry zaufał swojej opiekunce Oli (Magdalena Rembacz) i źle się to skończyło, gdyż kobieta próbowała go zabić i ograbić jego majątek! Dlatego tak bardzo ceni sobie przyjaźń z Basią, na której zawsze może polegać, gdyż to głównie dzięki jej zasłudze, jeszcze żyje! Jednak w 1640 odcinku „M jak miłość” ich bliska relacja stanie się tematem plotek w Grabinie, które szczególnie będą podsycać Kisielowa i Żak!

Patrz też: M jak miłość. Pola będzie miała nowego dziadka! Będzie dla niej ważniejszy niż Kamil – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wspólne chwile Barbary i Józka w "M jak miłość" >>>

W 1640 odcinku „M jak miłość” Zosia i Robert upewnią się w tym, że Basia i Józek są parą! Jak podaje swiatseriali.interia.pl pani sołtys razem z ukochanym przyłapią Barbarę jak po nocy będzie opuszczać dom Modrego! Kisielowa będzie przekonana, że jej przyjaciele mają romans, który skrupulatnie starali się przed nią ukryć!

 - A nie mówiłam?! Wiedziałam! Byłam pewna, że mają romans! – skomentuje zadowolona z siebie Zosia.

- Coś takiego! W życiu bym nie przypuszczał! – mocno zdziwi się Robert.

- Teraz wszystko jasne jak słońce... Dlatego Basia ostatnio tak dziwnie się zachowywała... – skwituje.

Tak szybko jak Kisielowa i Żak odkryli rzekomy romans Basi i Józka w 1640 odcinku „M jak miłość” tak szybko znają dowody na niewierność Modrego! Chwilę później Robert zauważy sąsiada w towarzystwie młodej i atrakcyjnej kobiety, z którą będzie łączyło go coś więcej! Żak od razu schowa się za drzewem, aby obserwować przebieg zdarzeń! Nie będzie mógł uwierzyć jak zobaczy, że Józek czule uśmiecha się do dziewczyny, szepcze jej miłe słówka i troskliwie owija jej szalik wokół szyi, a ona odwdzięcza mu się pocałunkiem w policzek! Niestety Żak nie będzie miał pojęcia, że kobieta, którą wziął za kochankę Józka jest tak naprawdę jego siostrzenicą! Oburzony zachowaniem sąsiada zrobi im kilka zdjęć i niezwłocznie o swoim odkryciu poinformuje Zosię!

Zobacz także: M jak miłość. Pierwsza rozmowa Patrycji z Łukaszem po ucieczce. Powie mu gdzie się ukryła przed Argasińskim? – WIDEO

Jeszcze w 1640 odcinku „M jak miłość” wściekła Zosia postanowi rozmówić się z niewiernym Józkiem! Kisielowa jeszcze przed chwilą tak bardzo cieszyła się, że Basia odnalazła jeszcze miłość po śmierci ukochanego Lucka (śp. Witold Pyrkosz), ale bardzo szybko się rozczarowała, gdyż okazało się, że jej wybranek wcale nie jest jej wierny! Zosia wtargnie do domu Józka i prosto w oczy wygranie mu, co o nim myśli!

- Józek, tego się po tobie nie spodziewałam! Omotałeś moją najlepszą przyjaciółkę... ukradłeś jej serce... A potem podstępnie sprowadziłeś sobie tutaj tę dziewczynę! Jak ci nie wstyd?! – oburzy się Zosia, czym mocno rozbawi Józka.

- Zosiu... pozwól, że ci przedstawię to Jagoda, moja siostrzenica – wyjaśni po chwili.

Wtedy w 1640 odcinku „M jak miłość” Zosia prawie spali się ze wstydu! Kisielowa natychmiast przeprosi za swoje podejrzenia względem Józka i Jagody i w ramach rekompensaty zaproponuje siostrzenicy Modrego pracę w swoim sklepie!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1642: Aneta i Olek przed wyjazdem z kraju poznają płeć dziecka! To będzie ostatnia scena Chodakowskich - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość odcinek 1635 ZWIASTUN. Dawid znów złamie Basi serce. Napad na Józefa Modrego. Mąż Oli zacznie jej grozić
Najnowsze