M jak miłość. Pola będzie miała nowego dziadka! Będzie dla niej ważniejszy niż Kamil – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Pola będzie miała nowego dziadka! Będzie dla niej ważniejszy niż Kamil – WIDEO

M jak miłość. Pola będzie miała nowego dziadka! Będzie dla niej ważniejszy niż Kamil – WIDEO

2022-02-03 11:10

Już w najbliższych odcinkach „M jak miłość” życie Anity (Melania Grzesiewicz), Kamila (Marcin Bosak) i Poli (Hania Nowosielska) wywróci się do góry nogami! Wszystko dlatego, że przygarną pod swój dach Wernera (Jacek Kopczyński), który zaburzy dotychczasowy porządek! Z obecności Adama w ich domu ucieszy się tylko Pola, gdyż oboje dość szybko znajdą wspólny język! Werner mocno włączy się w opiekę nad córką Kamila, dzięki czemu z racji wyglądu mecenasa, zyska ona nowego dziadka! Ich szczególnie bliska relacja nie będzie na rękę Kamilowi, jednak Pola tak pokocha dziadka, że nie pozwoli go skrzywdzić i zawsze stanie w jego obronie!

Rodzina Anity i Kamila w "M jak miłość" się powiększy! Pola zyska nowego dziadka

Już w najbliższych odcinkach „M jak miłość” w życiu Poli wiele się zmieni! Ostatnie wydarzenia, związane z porwaniem przez własną matkę Weronikę (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i jej partnera Bartosza (Michał Kruk) mocno odcisnęły się na jej psychice. Pola zrozumiała, że jest niewiele warta dla własnej matki i został jej już tylko Kamil, a wraz z nim ukochana ciocia Anitka, która okazała jej więcej serca niż Weronika! Jednak już niedługo w „M jak miłość” w jej życiu pojawi się ktoś nowy, który okaże jej równie wiele ciepła i miłości, co Anita i Kamil! W ich domu zamieszka Werner, dzięki czemu Pola zyska nowego dziadka!

Patrz też: M jak miłość. Pierwsza rozmowa Patrycji z Łukaszem po ucieczce. Powie mu gdzie się ukryła przed Argasińskim? – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak bliską relację Poli i Wernera w "M jak miłość" >>>

Obecność Wernera w domu Kamila będzie spędzała Grycowi sen z powiek! Nic dziwnego w końcu Adam w „M jak miłość” to takie wielkie dziecko, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że najszybciej wspólny język znajdzie z nim właśnie Pola! Córeczka Kamila nie będzie wiedziała, dlaczego Adam tak bardzo denerwuje jej tatę, ale zawsze będzie stawała w jego obronie!

- Nie krzycz na wujka, bo będzie mu smutno! – zwróci się do Kamila.

- Wujek to denerwuje ciągle tatę. Pola nie rozumie dlaczego, ale próbuje to naprawić – powiedziała Hania Nowosielska w „Kulisach M jak miłość”.

- Pola jest tak słodka, tak urocza. Tę bombę, która jest Werner rozbraja w pięć sekund i Werner całe swoje ciepło, co tylko ma przerzuca na tą małą istotkę kochaną i staje się rzeczywiście takim wujko-dziadkiem – stwierdził Jacek Kopczyński w „Kulisach M jak miłość”.

Werner w „M jak miłość” będzie nieco zdziwiony, że Pola traktuje go jak dziadka, gdyż w jego mniemaniu przecież nie będzie taki stary! Wszystko przez jego fryzurę, gdyż w rozumieniu Poli siwe włosy będą go mocno postarzać!

- Wyglądam na czyjegoś dziadka? – spyta zaskoczony.

- No tak, bo masz włosy jak dziadek. Musisz się pomalować – zaśmieje się Pola, a Adam pójdzie za jej radą i z siwego koloru przefarbuje się na zielony!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1640: Nagły koniec miłości Oli i Tadeusza. Zostawi go kiedy wróci jej mąż Darek - ZDJĘCIA

Niewątpliwie bliska relacja Poli i Adama w „M jak miłość” nie ujdzie uwadze Anicie i Kamila! Jednak ich zbytnia bliskość nieszczególnie przypadnie do gustu Grycowi, gdyż Werner będzie miał w niej swojego największego sojusznika!

- Dla Poli ta sytuacja, że ma wujka Adama w domu, który jest tak naprawdę jej starszym kolegą, to jest sytuacja wspaniała. Paradoksalnie Werner też z Polą czuje się wspaniale, także tutaj jest jakieś kompletne porozumienie – powiedziała Melania Grzesiewicz w „Kulisach M jak miłość”.

- Kamil zauważa, że się buduje fajna relacja Poli z nowym wujkiem i że się oboje bardzo lubią. Z resztą Werner się trochę zachowuje jak dziecko – stwierdził Marcin Bosak w „Kulisach M jak miłość”.

- Pola bardzo chce, aby został u nich wujek, bo to jest taki bliski strasznie wujek. Bardzo go kocha – podsumowała Hania Nowosielska w „Kulisach M jak miłość”.  

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1641: Ania przedawkuje leki! Córka Marty i Budzyńskiego zabije się z chorej miłości?

M jak miłość. "Drugie dziecko" w domu Kamila i Anity. Werner sprowadzi na rodzinę Gryca pecha
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze