M jak miłość, odcinek 1641: Ania przedawkuje leki! Córka Marty i Budzyńskiego zabije się z chorej miłości?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1641: Ania przedawkuje leki! Córka Marty i Budzyńskiego zabije się z chorej miłości?

M jak miłość, odcinek 1641: Ania przedawkuje leki! Córka Marty i Budzyńskiego zabije się z chorej miłości?

2022-02-03 20:03

W 1641 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) kompletnie odleci! Chora miłość nastolatki do Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak) powróci z podwójną mocą, a nowe towarzystwo córki Andrzeja (Krystian Wieczorek) zrobi jej pranie mózgu! Ania zacznie wyglądać wulgarnie, pić i imprezować. W końcu w 1641 odcinku "M jak miłość" sięgnie też po narkotyki i zażyje substancje tuż pod domem nauczyciela. Specjalnie pokaże mu się naćpana i pomyśli, że to ruszy jego serce. Przedawkuje i wyląduje na OIOM-ie!

"M jak miłość" odcinek 1641 - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1641 odcinku "M jak miłość" z Anią będzie naprawdę źle. Nastolatka już jakiś czas temu wystawiła cierpliwość Andrzeja i Magdy (Anna Mucha) na wielką próbę, ale ostatecznie wydawało się, że zauroczenie w wychowawcy szkolnym minęło. Niebawem w "M jak miłość" z nastolatką zaczną się dziać dziwne rzeczy. Budzyński i Marta (Dominika Ostałowska) zobaczą w sieci filmik, na którym ich córka pije alkohol i bawi się na całego. Ania odwróci się od Basi (Gabriela Raczyńska), na rzecz nowego towarzystwa.

Jak podaje "Świat Seriali", prawdziwy dramat rozegra się jednak w 1641 odcinku "M jak miłość". Zacznie się od kradzieży, bo Ania pozwoli sobie wyjąć pieniądze z torby Magdy, o czym ta nie ma pojęcia. Wszystkiemu przyjrzy się zdruzgotany chamstwem przyrodniej siostry Maciek (Franciszek Przanowski). Nieco później w 1641 odcinku "M jak miłość" Ania zdobędzie leki psychotropowe i nie pójdzie do szkoły. Mało tego, nastolatka nakłamie i zmanipuluję Magdę, bo Budzyńska pomyśli, że dziewczyna śpi u Marty, a Marta będzie przekonana, że córka spędzi noc u Andrzeja. Zmanipulowani dorośli zorientują się za późno w kłamstwach Ani. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1640: Nagły koniec miłości Oli i Tadeusza. Zostawi go kiedy wróci jej mąż Darek - ZDJĘCIA

Ania w 1641 odcinku "M jak miłość" odleci na tyle, że wpadnie na najgłupszy pomysł świata. Dziewczyna uda się pod blok Wareckiego, a przecież już wcześniej deklarowała, że zakochanie w nauczycielu jej przeszło. Jak widać wcale tak nie jest, a w 1641 odcinku "M jak miłość" Ania kompletnie przesadzi. Tuż pod blokiem zażyje dawkę leków psychotropowych i wezwie na pomoc wychowawcę. Sama zapuka do jego drzwi i wciśnie mu kłamstwo, że niby ktoś odurzył ją narkotykami. Z Anią zacznie robić się na tyle źle, że potrzebne będzie pogotowie!

W 1641 odcinku "M jak miłość" córka Andrzeja i Marty wyląduje na OIOM-ie, a nauczyciel nie będzie wiedział, co właściwie zaszło i co robić. Ostatecznie jednak osobiście zadzwoni do rodziców dziewczyny i poinformuje ich, że Ania wylądowała w szpitalu. Prawdopodobnie Budzyński, Magda i Wojciechowska będą szukać pomocy dla nastolatki, bo przecież jej zachowanie wymknie się kompletnie spod kontroli. 

Przeczytaj: M jak miłość. Pierwsza rozmowa Patrycji z Łukaszem po ucieczce. Powie mu gdzie się ukryła przed Argasińskim? – WIDEO

M jak miłość. "Drugie dziecko" w domu Kamila i Anity. Werner sprowadzi na rodzinę Gryca pecha
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze