Zniewolona 3 sezon. Polski książę u boku nowej Katii. To on rozwikła tajemnicę Andrieja Żadana - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/canal+ Zniewolona 3 sezon. Polski książę u boku nowej Katii. To on rozwikła tajemnicę Andrieja Żadana - ZDJĘCIA

Zniewolona 3 sezon. Polski książę u boku nowej Katii. To on rozwikła tajemnicę Andrieja Żadana - ZDJĘCIA

W 3 sezonie serialu "Zniewolona" kluczową postacią w życiu odmienionej Katii (Sonya Priss) może okazać się polski książę! Nowego bohatera zagra Siergiej Strelnikow, ukraiński aktor, który ma już na swoim koncie przygodę z Polską - zagrał w polsko-czesko-ukraińskim serialu Canal+ "Zasada przyjemności". Tym razem jednak wcieli się w postać Polaka, który będzie pomagała Katii odnaleźć zamachowca, który w finale 2 sezonu "Zniewolonej" próbował zabić Żadana (Maxim Radugin). Jaki okaże się polski książę? Czy to właśnie jemu Katia, której już nie zagra Katerina Kowalczuk, urodzi dziecko? Sprawdź co już wiemy!

Polski książę bohaterem 3 sezonu "Zniewolonej"! To on pomoże Katii znaleźć zamachowca?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Katię w 3 sezonie "Zniewolonej" zagra już nie Katarina Kowalczuk, tylko zupełnie nowa aktorka, Sonya Priss. Młoda, 26-letnia  gwiazda jest równie śliczna jak poprzedniczka, ale będzie musiała zmierzyć się z nie lada wyzwaniem krytyki fanów. Widzowie seriali przywiązują się do twarzy aktorów, grających ich ulubione postacie, a do tego Kowalczuk była wprost uwielbiana!

W dodatku to nie koniec zmian, które czekają na nas w 3 sezonie "Zniewolonej". Wokół Katii pojawi się kilkoro nowych bohaterów, z których najważniejszym wydaje się być polski książę, kolejny dobroczyńca. To on właśnie będzie pomagałam zrozpaczonej żonie Żadana dopaść zamachowca, który dźgnął nożem serce pana młodego w finale 2 sezonu serialu. 

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Piotrek stanie przed sądem i stoczy ostrą walkę! Pierwsza taka rozprawa Zduńskiego

Zniewolona sezon 3: Katia (Sonya Priss)

i

Autor: ctb

Polskiego "anioła" Katii w 3 sezonie zagra ukraiński aktor, Siergiej Strelnikow. którego polscy widzowie mogą znać z występu w serialu "Zasada przyjemności". Gwiazdor ma 42 lata i jest znany szerokiej publiczności z występów w licznych serialach i filmach fabularnych, produkowanych za naszą wschodnią granicą. Czy rola u boku nowej Katii okaże się dla niego trampoliną do kariery w Polsce?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Katia w dalszych sezonach "Zniewolonej" urodzi najprawdopodobniej syna i to on w finale tej historii zostanie mężczyzną jej życia. Czy to będzie potomek polskiego księcia? 

3 sezon "Zniewolonej" na Ukrainie będzie można oglądać już jesienią 2021, ale kiedy zobaczymy go w polskiej telewizji na razie nie wiadomo. TVP milczy na temat zakupu kolejnych części niezwykle popularnej historii udręczonej przez los i złych ludzi Katii.    

Czytaj także: M jak miłość po wakacjach 2021. Te wydarzenia wstrząsną rodziną Mostowiaków w nowym sezonie. Nie uwierzą jak to zobaczą 

Zniewolona. Katia (Katerina Kowalczuk)

i

Autor: vod.tvp.pl Zniewolona. Katia (Katerina Kowalczuk)
Zniewolona: Katia (Katerina Kowalczuk), Andriej (Maks Radugin)

i

Autor: TVP/VOD
Najnowsze