Zniewolona 3 sezon. Katia zostanie matką! To nie będzie dziecko Żadana

2019-10-17 7:44 jkk
Zniewolona 2 sezon odc. 47. Katierina (Katerina Kowalczuk)
Autor: vod.tvp.pl Zniewolona 2 sezon odc. 47. Katierina (Katerina Kowalczuk)

W 3 sezonie serialu "Zniewolona" Katia (Katerina Kowalczuk) będzie miała dziecko! Grupy fanów w mediach społecznościowych aż huczą od domysłów i podejrzeń na temat dalszego ciągu losów Wierbickiej. Aktualnie jednym z hitów jest informacja, że Katia w sezonie serialu "Zniewolona" na pewno będzie mamą! Nie wiadomo jeszcze na pewno, czy Katia urodzi, czy zostanie opiekunką cudzej pociechy, jednak jesteśmy przekonani, że będzie w tej roli idealna! Jak będzie wyglądało dziecko Katii zobaczymy w 3 sezonie serialu "Zniewolona".

"Zniewolona" 3 sezon. Katia zostanie mamą!

Jak twierdzą fani z najbardziej aktywnych grup na Facebooku, Katia raczej nie urodzi dziecka Żadana (Maxim Radugin). Wciąż nie jest potwierdzone na 100 procent, czy Andriej przeżyje, a scenarzystka bawi się z nami w tej sprawie w kotka i myszkę...

Nie mniej jak donosi serwis glavred.info Katia na pewno zostanie w 3 sezonie matką. Fani serialu "Zniewolona debatują nad tym, czyje dziecko będzie pod jej opieką w 3 sezonie. Jak pamiętamy tytułowa "Zniewolona" już 2 razy wyszła za mąż, ale na razie wygląda na to, że każdy z jej mężów zginął zaraz po ślubie.... Tak stało się z pierwszą wielką miłością Katii, Aleksiejem (Aleksiej Jarowienko), a Żadan został ugodzony w samo serce jeszcze zanim para młoda wyszła z kościoła!

Czytaj też: Finał "Zniewolonej miał być szczęśliwy?

Można zastanawiać się czy w 3 sezonie serialu: "Zniewolona" po raz kolejny wyjdzie za mąż, jej obecny mąż Żadan na prawdę przeżył i wróci, a może Katia będzie już miała dość tragicznych miłości i zajmie się dzieckiem cudzym?

Fani "Zniewolonej" poważnie rozważają, że Katia w 3 sezonie serialu zaopiekuję się dzieckiem na przykład prostytutki Nastii, z którą aktualnie przebywa w przytułku. Fani na Facebook piszą o tym tak: - Może Nastia umrze a dzieckiem zajmie się Katja?

Trudno przesądzać, czyje dziecko będzie u boku Katii w 3 sezonie serialu "Zniewolona". My mamy wrażenie, że udręczona bohaterka mogłaby mieć problem z donoszeniem ciąży, ale znając fantazję scenarzystów serialu w "Zniewolonej" wszystko jest możliwe. Pozostaje nam czekać na dalsze informacje od twórców.