Zniewolona 3 sezon: Alosza nie wróci! Nowe fakty od scenarzystki serialu

2019-09-25 8:16 jkk
Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Aleksiej Kosach (Ołeksij Jarosławko)
Autor: Youtube Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Aleksiej Kosach (Ołeksij Jarosławko)

Wiemy już, że w 3 sezonie serialu "Zniewolona" pierwsza miłość Katii (Katerina Kowalczuk) - Aleksiej (Aleksiej Jarowienko) nie wróci! Informację podała na swoim fanpage scenarzystka serialu, Talia Pristajecka. Z jednej strony to dobra wiadomość - wiemy już na pewno, że będzie 3 sezon serialu "Zniewolona", ale dla wielu fanów brak ich ulubieńca - Aloszy - będzie sporym zawodem. Na pewno jednak pomysłowi scenarzyści znajdą sposób, aby zaintrygować widzów również w 3 sezonie "Zniewolonej".

Zniewolona sezon 3. Cudownego powrotu Aleksieja nie będzie!

Fani serialu "Zniewolona", który przyciągnął przed polskie ekrany ponad 3 miliony widzów, nie mogą się doczekać na kontynuację losów Katii. Aktywne grupy na Facebooku snuję domysły i plany, co będzie działo się w 3 sezonie serialu.

Na pewno wszystkich ucieszy wiadomość, że 3 sezon serialu "Zniewolona" na pewno będzie!

Scenarzystka 3 sezonu serialu "Zniewolona" zdradza na swoim fapage, że serial będzie miał kontynuację, a także uchyla rąbka tajemnicy na temat bohaterów. Pretekstem do poinformowania co i jak będzie działo się dalej jest finał 2 sezonu "Zniewolonej", który właśnie wyświetlany jest na Ukrainie.

Polscy fani, którzy jako pierwsi na świecie obejrzeli całość przez miesiąc snuli plany, co chcieliby zobaczyć. Nadzieje na cudowny powrót Aleksieja na plan 3 sezonu serialu "Zniewolona" dawały zdjęcia z kulis, na których widzieliśmy Jarowienkę. Niestety, scenarzystka odbiera nam tę nadzieję: - Każdy kto chce ożywić Aleksieja ma wielkie i dobre serce! Ale przepraszam - nie, on nie wróci - napisała ta, która tę historię tworzy czyli Talia Pristajecka.

Dodała nam jednak zdecydowanie otuchy kończąc swój post tymi słowami: - Bez względu na to, jak to wyglądało, że straszny sekret cały czas nie został ujawniony. Do zobaczenia w 3 sezonie!

Wiemy też, że Niewątpliwie Katia Wierbicka będzie nadal główną postacią "Zniewolonej", ale aktualnie nie mamy pewności, czy zagra ją na pewno ukochana przez widzów Kowalczuk. Gwiazda "Zniewolonej", która dzięki serialowi zdobyła wielką sławę może wybrać karierę w Hollywood. Mamy jednak nadziej że zdolna i śliczna Katia pogodzi wszystkie swoje plany i zobaczymy ją już niebawem w Polsce na planie 3 sezonu serialu "Zniewolona".

Najnowsze