Czy będzie 3 sezon Zniewolonej? Chcą nakręcić go w Polsce. Mamy komentarz TVP

2019-08-31 8:38 jkk
Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Aleksiej Kosacz (Ołeksij Jarosławko)
Autor: materiały prasowe TVP Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Aleksiej Kosacz (Ołeksij Jarosławko)

Czy będzie 3 sezon serialu "Zniewolona"? Zapowiada się na to, że smutek po zakończeniu 2 sezonu serialu "Zniewolonej" zostanie nam szybko osłodzony! To, że będzie sezon 3 jest już prawie pewne! Na tyle, że szefostwo TVP zaangażowało się w starania, aby część zdjęć do nowego sezonu "Zniewolonej" była kręcona w Warszawie i w Krakowie. Jak miałyby wyglądać dalsze losy Katii (Katerina Wierbicka)? Nieco na ten temat powinno wyjaśnić się w ostatnim 48 odcinku serialu "Zniewolona".

Czy będzie 3. sezon serialu "Zniewolona"? Poważne rozmowy na temat produkcji 3 sezonu trwają!

Kiedy 3. sezon serialu "Zniewolona"? Dla wszystkich fanów, którzy dziś będą płakać po zakończeniu emisji ostatniego 48 odcinka mamy dobrą wiadomość! Według doniesień jednego z tabloidów rozmowy na temat kontynuacji trwają i ponoć są poważne.

Zapowiada się, że jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem kierownictwa TVP, Polska weźmie udział w produkcji 3 sezonu serialu "Zniewolona". Szefowie Telewizji Polskiej prowadzą w tej sprawie rozmowy z ukraińskim producentem "Zniewolonej"!

Przez co przeszła Katia w 2 sezonach "Zniewolonej"?

- Kierownictwo TVP prowadzi już rozmowy z ukraińskim producentem serialu w sprawach współprodukcji nowych odcinków „Zniewolonej". Możliwe więc, że w trzecim sezonie Kitty pojawi się w Warszawie i Krakowie. Te dwa miasta są brane pod uwagę jako plany serialowe - powiedział informator Faktu.

Sprawdź: Akcja "Zniewolonej" toczy się TYM tajemniczym miasteczku...

Oficjalna odpowiedź nie zaprzecza, ani nie potwierdza, ale jak wskazuje doświadczenie - koprodukcja z TVP jest prawie pewna. "Telewizja Polska nie będzie komentowała tych doniesień. Z poważaniem, Centrum Informacji TVP S.A." 

A waszym zdaniem, jak Katia w "Zniewolonej" będzie prezentowała się w 3 sezonie na tle scenerii zabytków Warszawy i Krakowa? Myślimy, że realia naszych stolic tylko podkreślą urodę i wdzięk Katii, tym bardziej, że ona sama wydaje się być w Polsce... zakochana!

Przy pięknym czarno-białym zdjęciu na swoim profilu na Instagramie najjaśniejsza gwiazda "Zniewolonej" napisała po angielsku: - Polacy, jesteście szaleni! Czuję waszą ogromną energię! Nie mam słów, aby wyrazić, jak bardzo jestem wam wdzięczna!

Gwiazda "Zniewolonej" codziennie dostaje setki wiadomości od polskich fanów. Aż strach pomyśleć, co się będzie działo, jeżeli Kowalczuk będzie w Polsce częściej, a widzowie będą oczekiwać na 3 sezon "Zniewolonej". Spośród wszystkich pozdrowień Katii najbardziej spodobało się to: - "Zniewolona", connecting people.

10 sierpnia na swoim Instagramie Katia napisała: - Podjęłam decyzje, że zrobię Wam niespodziankę! Powiem wam niebawem jaką.

Czy Kowalczuk miała na myśli wizytę, z którą u nas była, czy częste przyjazdy na plan 3 sezonu serialu "Zniewolona"?

Może też zdjęcia do 3 sezonu serialu "Zniewolona" gwiazda serialu mogłaby pogodzić z udziałem w polskiej edycji tanecznego show.