Zawsze warto, odcinek 3: Dorota pobita przez męża! Łukasz wyleje na nią wrzątek

2019-09-11 22:15 Ag
Zawsze warto odc. 3. Łukasz (Paweł Ławrynowicz) , Dorota (Katarzyna Zielińska)
Autor: Polsat Zawsze warto odc. 3. Łukasz (Paweł Ławrynowicz) , Dorota (Katarzyna Zielińska)

Koszmar w "Zawsze warto"! Dorota (Katarzyna Zielińska) w końcu przyzna się mężowi, że pracuje. W 3 odcinku "Zawsze warto" Łukasz (Paweł Ławrynowicz) wpadnie w szał na wieść, że Dorota za jego plecami rozpoczęła pracę w banku, zaniedbuje dom i dzieci. Rozwścieczony tyran zaatakuje "ukochaną" i wyleje jej na rękę wrzątek. Zrzuci na Dorotę garnek! Czy Dorota z "Zawsze warto" wreszcie znajdzie w sobie odwagę, by odejść od tyrana?

"Zawsze warto" odcinek 3 - środa, 18.09.2019, o godz. 21.10 w Polsacie

Małżeństwo Doroty i Łukasza w "Zawsze warto" tylko z pozoru wygląda na idealne. Mąż tyran znęca się psychicznie nad Dorotą, która nie ma odwagi, by od niego odejść. Wmawia sobie, że Łukasz kocha ją i dzieci, ale prawda jest zupełnie inna. W końcu nie było go przy niej gdy chora na raka piersi poddawała się operacji, gdy lekarze usunęli jej jedną pierś i walczyła o życie w szpitalu!

Nie przegap: Zawsze warto. Katarzyna Zielińska nago bez jednej piersi pod prysznicem - ZWIASTUN nowego serialu Polsatu

W 3 odcinku "Zawsze warto" Dorota znajdzie w rzeczach Łukasza damską bransoletkę. Domyśli się, że błyskotka to dowód zdrady. Ale Łukasz na szybko znajdzie wyjaśnienie. Wyprze się, że bransoletka nie należy do niego i namawia córkę Majkę (Gabriela Świerczyńska), aby okłamała mamę i przyznała się, że bransoletka jej jej. Dorota nie wierzy, ale uda, że jest inaczej.

Wszystko zacznie się jeszcze bardziej psuć gdy w 3 odcinku "Zawsze warto" Dorota postanowi powiedzieć mężowi o pracy w banku. Niespodziewanie ofniesie kolejny sukces, szef Daniel (Hubert Kułacz) będzie tak zadowolony z Doroty, że razem z wypłatą da jej wysoką premię. Szczęśliwa bohaterka "Zawsze warto" kupi mężowi drogi krawat i wręczając mu prezent wspomni o tym, że pracuje.

Ale bezwzględny Łukasz nie doceni tego gestu. Wpadnie w szał i w 3 odcinku "Zawsze warto" zaatakuje Dorotę. Zrzuci na nią garnek z wrzącą wodą. Poparzona kobieta zaleje się łzami.

Najnowsze