Zawsze warto. Katarzyna Zielińska nago bez jednej piersi pod prysznicem - ZWIASTUN nowego serialu Polsatu

2019-09-05 7:43 Ag
Zawsze warto odc. 1. Dorota (Katarzyna Zielińska)
Autor: Polsat Zawsze warto odc. 1. Dorota (Katarzyna Zielińska)

Katarzyna Zielińska nago w "Zawsze warto". Nowy serial Polsatu nie będzie unikał odważnych scen. Już w 1 odcinku "Zawsze warto" jedna z głównych bohaterek, Dorota, którą gra Zielińska, pokaże się pod nago prysznicem. Scena będzie o tyle istotna, że widzowie zobaczą kobietę po amputacji piersi, która musi się zmierzyć z cierpieniem po walce z ciężką chorobą i do tego okrutnym mężem Łukaszem (Paweł Ławrynowicz), domowym tyranem i brutalem. Zobaczcie zwiastun 1 odcinka "Zawsze warto".

"Zawsze warto" odcinek 1 - środa, 4.09.2019, o godz. 21.10 w Polsacie

Dorota z "Zawsze warto" to jedna z głównych bohaterek serialu Polsatu, której życie tylko z pozoru wygląda na szczęśliwe i spełnione. Jest kobietą po przejściach. Zwalczyła chorobę nowotworowa, ale rak piersi zabrał jej jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości.

W 1 odcinku "Zawsze warto" okaże się, że Dorota po amputacji piersi nie może dojść do siebie. I nie będzie jej w tym pomagał mąż, który w okrutny sposób da wyraz swojej niechęci do ciała żony.

Sprawdź też: Zawsze warto - ZWIASTUN. Julia Wieniawa jako prostytutka Ada pobita przez klienta - WIDEO

Widzowie "Zawsze warto" poznają Dorotę jako 37-letnią matkę trójki dzieci: Majki (Gabriela Świerczyńska), Igora (Maks Balcerowski), Izy (Tosia Litwiniak). Wyszła za mąż na studiach za swoją wielką miłość, Łukasza, który obiecywał jej dobrobyt i cudowne życie z czasem stał się domowym tyranem.

W 1 odcinku "Zawsze warto" wyjdzie na jaw, że mąż zabrał Dorocie nie tylko wolność, ale także godność, pewność siebie i poczucie, że jest piękna mimo tragedii jaka ją spotkała. Za nią wiele trudnych doświadczeń, ale przyszłość też będzie się rysowała w czarnych barwach. 

Coraz bardziej załamana Dorota nie będzie miała siły wyrwać się z toksycznego małżeństwa. W 1 odcinku "Zawsze warto" postanowi zrobić w końcu pierwszy krok w stronę nowego lepszego życia i podejmie pracę w banku. Jej szefem zostanie Daniel (Hubert Kułacz), który z czasem stanie się dla niej kimś bardzo ważnym... sprzymierzeńcem i oddanym przyjacielem.

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Najnowsze