Zawsze warto - ZWIASTUN. Julia Wieniawa jako prostytutka Ada pobita przez klienta - WIDEO

2019-07-23 14:07 Ag
Zawsze warto. Ada (Julia Wieniawa)
Autor: Polsat Zawsze warto. Ada (Julia Wieniawa)

Zwiastun "Zawsze warto", nowego serialu Polsatu, w którym główne role zagrają Julia Wieniawa, Weronika Rosati oraz Katarzyna Zielińska nie pozostawia wątpliwości, że szykuje się hit jesiennej ramówki 2019! W pierwszym oficjalnym zwiastunie nie brakuje wstrząsających scen, w których serialowa prostytutka Ada, czyli Julia Wieniawa, jest bita przez swoich klientów i poniżana przez alfonsa.

"Zawsze warto" nowy serial w telewizji Polsat od września 2019

Obsada "Zawsze warto" to niejedyny atut nowego serialu telewizji Polsat, który będzie emitowany już od września 2019. Twórcy "Zawsze warto" zadbali o to, by losy trzech głównych bohaterek: Ady (Julia Wieniawa), Marty (Weronika Rosati) i Doroty (Katarzyna Zielińska) poruszyły widzów od premierowego odcinka.

O czym jest serial "Zawsze warto"?

"Zawsze warto" opowiada o losach trzech różnych kobiet, z których każda jest na innym etapie życia. Jeden przypadkowy wieczór i jego dramatyczny finał jest początkiem ich wspólnej historii.

Bohaterki "Zawsze warto" nie mają ze sobą nic wspólnego aż do chwili gdy zjawią się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Jedno tragiczne zdarzenie na stacji benzynowej, na skutek którego otrą się o śmierć sprawi, że od tamtego wieczoru przestaną być sobie obojętne.

Nie przegap: Zawsze warto. Julia Wieniawa klepie Kasię Zielińską po pośladkach. Widowiskowy upadek jednej z aktorek! - WIDEO

Kim jest Ada z "Zawsze warto"?

W zwiastunie "Zawsze warto" żadna z bohaterek nie wysuwa się na pierwszy plan, każda z nich przeżywa dobre i złe chwile. Ale chyba w najgorszej sytuacji życiowej najmłodsza 22-letnia Ada (Julia Wieniawa).

Jako nastolatka wzięła ślub, urodziła dziecko i z trudem dobrnęła do matury. Jej mąż szybko zniknął, zostawiając ją z małym dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych.

Na swój sposób kocha syna Doriana (Kamil Jaroszewski), który został umieszczony w rodzinie zastępczej. Brak stałej pracy i długi męża zmusiły ją do tego, by Ada została prostytutką. 22-latka wpada w niebezpieczne towarzystwo. Chce zmienić swoje życie i uciec od przeszłości, ale jej życie kontroluje bezwzględny Italian (Dariusz Majchrzak).

Ada z "Zawsze warto" na własne skórze przekona się do czego zdolny jest jej alfons oraz klienci, którzy podczas nocy z prostytutką często będą pokazywać brutalne oblicze.

Kim jest Marta z "Zawsze warto"?

Marta (Weronika Rosati) jest 34-letnią, dobrze sytuowaną, świetnie wykształconą prawniczką. Ma nowy piękny dom pod Warszawą. Poślubiła swoją szkolną miłość, Marka (Jacek Knap). Z czasem okazuje się jednak, że spędziła połowę swojego życia z kimś, kogo zupełnie nie znała.

Na skutek licznych życiowych zmian Marta zamierza opuścić prowadzoną przez ojca rodzinną kancelarię i założyć własną. Na drodze Marty staje jej ukochany ojciec Witold Wardecki (Mariusz Bonaszewski), skrywający liczne tajemnice i podwójne życie adwokat, który nie jest takim ideałem, za jakiego uważała go córka.

Kim jest Dorota z "Zawsze warto"?


Dorota (Katarzyna Zielińska) - pracuje w banku, na studiach wyszła za mąż, w chwili kiedy ją poznajemy jest 37-letnią mamą trójki dzieci: Majki (Gabriela Świerczyńska), Igora (Maksymilian Balcerowski) i Izy (Tosia Litwiniak). Mąż Łukasz (Paweł Ławrynowicz) przez lata stopniowo zabierał jej wolność i godność.

Z troskliwego i kochającego mężczyzny z czasem zamienił się w domowego tyrana, który wyżywa się psychicznie i fizycznie nad żonę, wyciąga też rękę na najstarszą, nastoletnią córkę Maję.

Dorota długo nie ma siły wyrwać się z kleszczy niszczącego małżeństwa. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

"Zawsze warto" - obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu Polsatu?

Julia Wieniawa - prostytutka Ada
Weronika Rosati - prawniczka Marta
Katarzyna Zielińska - gospodyni domowa, pracownik banku Dorota
Paweł Ławrynowicz - Łukasz, mąż Doroty
Mariusz Bonaszewski - Witold Wardecki, ojciec Marty
Jacek Knap - mąż Marty
Kamil Jaroszewski - Dorian, syn Ady
Gabriela Świerczyńska - Majka, córka Doroty i Łukasza
Maksymilian Balcerowski - Igor, syn Doroty i Łukasza
Antonina Litwiniak - córka Doroty i Łukasza
Bartłomiej Kotschedoff - Rafał, prawnik, wspólnik Witolda
Dariusz Majchrzak - Italian, alfons Ady.

W obsadzie "Zawsze warto" pojawią się też: Małgorzata Pieczyńska, Joanna Kuberska, Bartosz Obuchowicz, Karol Dziuba, Aleksy Komorowski, Joanna Balasz.