Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Ania uratuje życie Mani po stracie Ryszarda. Połączy je wielkie wydarzenie - ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Ania uratuje życie Mani po stracie Ryszarda. Połączy je wielkie wydarzenie - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Ania uratuje życie Mani po stracie Ryszarda. Połączy je wielkie wydarzenie - ZDJĘCIA

W 3 odcinku 4 sezonu "Stulecia Winnych" silna i dzielna dotąd Mania (Magdalena Walach) przeżyje totalne załamanie nerwowe. Przetrwała wojnę z maleńkimi dziećmi, przeżyła stratę Pawła (Tomasz Włosok), dała sobie radę, kiedy Ryszard (Piotr Rogucki) trafił do więzienia. Ale dramatycznego pożegnania z ukochanym mężem, którego może już nigdy w życiu nie zobaczyć, Mania nie udźwignie. Największą pociechą dla siostry będzie Ania (Urszula Grabowska), która zrobi wszystko, aby Borkowska nie poddała się i znalazła nadzieję. Niespodziewanie wielkie wydarzenie w życiu Polaków wesprze Winnych i Mania dzięki siostrze znów zacznie wierzyć w 3 odcinku 4 sezonu "Stulecia Winnych", że cud jest możliwy!

Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 42 (odc. 3) - niedziela, 20.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 3 (42) odcinku "Stulecia Winnych 4" Mania kompletnie się załamie. W finale 2 odcinka 4 sezonu serii Borkowska podejmie dramatyczną decyzję i w ostatniej chwili nie odpłynie z ukochanym mężem Ryszardem do Szwecji. Mani8a nie będzie umiała zostawić rodziny Winnych, dzieci, wnucząt i zaczynać od nowa na obczyźnie. O dramatycznych wydarzeniach, które do tego doprowadzą pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ

W 3 (42) odcinku "Stulecia Winnych 4" Ania weźmie na siebie ciężar przywrócenia załamanej Mani do żywych. Choć sama będzie miała misję, aby wbrew wszystkiemu ściągnąć Ewę z mały Stasiem do Polski, nie odstąpi cierpiącej siostry na krok! I los, nieoczekiwanie ją wesprze!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2596: Nowe fakty w sprawie zabójstwa Prota! Jowita zamorduje przez stratę grubej kasy?

Mania w 3 (42) odcinku "Stulecia Winnych 4" nie będzie miała żadnego kontaktu z ukochanym mężem, który odpłynął do Szwecji i słuch wszelki po nim zaginął. Niewykluczone, że ubecy, którzy zaczęli ciągać Manię na przesłuchania, jak jeszcze Ryszard siedział w więzieniu, będą kontynuować. Komunistycznym władzom nie umknie, że kilku skazanych opozycjonistów nagle zniknęło im z pola widzenia. I na pewno Mania i jej rodzina boleśnie to odczuje.

Jednak silne wsparcie Ani i wszystkich Winnych w 3 (42) odcinku "Stulecia Winnych 4" pozwoli Mani nie upaść i przetrwać nawet najgorsze chwile. Nagroda czeka już w kolejnym, 4 odcinku serialu. Wybór Jana Wojtyły na papieża, znów przywróci Winnym wiarę, że jeszcze wszystko jest możliwe i dobro zwycięży.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1649: Budzyński zdradzi Magdę jak Martę? Nawet terapia im nie pomoże

Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Dramatyczna walka o uwolenienie Ryszarda z więzienia. Ewa wróci z Izraela!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany