Barwy szczęścia, odcinek 2596: Nowe fakty w sprawie zabójstwa Prota! Jowita zrobi to przez stratę grubej kasy?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2596: Nowe fakty w sprawie zabójstwa Prota! Jowita zrobi to przez stratę grubej kasy?

Barwy szczęścia, odcinek 2596: Nowe fakty w sprawie zabójstwa Prota! Jowita zamorduje przez stratę grubej kasy?

W 2596 odcinku "Barw szczęścia" poznamy nowe fakty, które mogą stać za przyczyną zabójstwa Prota (Andrzej Michalski). Niestety, wygląda na to, że Jowita (Magdalena Żak) może być w to zamieszana! Jezierska uzna, że przez Sergiusza (Mateusz Burdach) i jego przyjaciela straciła bardzo ważnego klienta i grubą kasę! Co gorsze, Jowita z planami zemsty wobec kumpli nie będzie się kryła i ogłosi całemu światu w 2596 odcinku "Barw szczęścia" , co ma zamiar im zrobić. Czy młoda Jezierska w amoku naprawdę zabije konkurenta, czy raczej przez swoje gadulstwo zostanie w ten mord wmieszana?

"Barwy szczęścia" odcinek 2596 - piątek, 18.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Wszystko zacznie się już w 2595 odcinku "Barw szczęścia", kiedy Jowita straci bardzo ważnego klienta. "Gruba ryba" finansjery Desler, którego Jezierska pozna dzięki Rafałowi (Wojciech Solarz) nagle zerwie kontrakt i powie dlaczego. Bogacz postawi Jowicie takie zarzuty, że ze wstydu nie będzie wiedziała, gdzie się schować.

- Oszczędzę nam krępującej rozmowy i powiem od razu, że zrywam naszą umowę... Nie chcę być z panią kojarzony!

- Nawet jeśli jestem ofiarą czarnego PR-u mojej konkurencji? Już mnie pan ocenił, a tak naprawdę nic pan o mnie nie wie... - Jowita spróbuje dzielnie się bronić. 

- To fakt - pojęcia nie mam, kim pani jest! Bezwzględną manipulatorką? Sutenerką z wyrokiem? Oszustką? Świadkiem koronnym?... A może wszystkim naraz?

- Przekona się pan, że można na mnie polegać! Pańskie zamówienie jest już u mnie w magazynie...

- To proszę je odesłać.

- To tak nie działa. Towar jest opłacony!

- Nasz kontrakt nie przewiduje żadnych sankcji za wycofanie się którejś ze stron...

- Bo zaufałam panu, a pan mnie wystawił!

- Mam prawo zrezygnować po tym, czego się o pani dowiedziałem!

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2595: Koniec Jowity. To Rafał Zaborski pogrąży ją przed nowym klientem - ZDJĘCIA

W 2596 odcinku "Barw szczęścia" Jowita będzie zdruzgotana po stracie klienta, dzięki któremu jej firma miała finansowo "poszybować". Wściekłą Jezierska spotka się z Natalią (Maria Dejmek) przekonana, że tą porażką stoją Sergiusz i Prot. Co usłyszy od niej prawniczka?

- Konkurencja oczerniła mnie przed moim największym klientem... Chcą mi go ukraść! I zniszczyć mój biznes! - będzie pomstowała Jowita w 2596 odcinku "Barw szczęścia. - Chcę pozwać moich byłych pracowników, bo to oni donieśli Deslerowi o mojej... przeszłości. I przejęli moją umowę!

- Czy to, co mówią, to fałsz czy prawda? - zapyta Małgorzata. 

- Wyolbrzymiona...

W takim nastroju być może Jowita uda się na wieczorne spotkanie z konkurencją. Według zeznań które złoży aresztowana za zabójstwo Prota Jezierska w 2598 odcinku serialu, nie będzie wiele pamiętać z feralnej nocy. W dodatku będzie pod wpływem substancji odurzających. Czy Jwoita zbaije Prota z powodu straty ważnego klienta?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2605: Rodzina Kępskiego zniszczy Iwonę. Nie darują jej, że chce odebrać ojca Wiktorowi - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Najnowsze

Materiał sponsorowany